SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementacja pod drążek

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 850

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 239
Sprawa wygląda następująco:
- czas: 3 miesiące
- cel: zwiększenie ogólnej siły i wytrzymałości, a przede wszystkim ilości podciągnięć na drążku (minimum 25 podciągnięć)
- sytuacja na dzień dzisiejszy: 18 powtórzeń w podchwycie, wspomagane pracą nóg i brzucha
- założenia treningowe: siłownia 3x w tygodniu (regularnie już od pół roku było: poniedziałek klata i biceps, środa nogi triceps, piątek plecy i bary, na każdym treningu również brzuch) obecnie planuję jeden dzień treningowy poświęcić na podciąganie się na drążku, czyli 10 serii po maksymalnej liczbie powtórzeń (hardcore?)

teraz pytania:
- coś na regenerację, bo mimo wszystko takie ćwiczenie na drążku trochę da po mięśniach (glutamina hyperstrenght? może coś innego? aminokwasiki? wcześniej korzystałem z dobrodziejstwa firmy albion w postaci olimp mzb, jednak ostatnio jakoś nie czułem, żeby cokolwiek to dawało
- michę trzymam cały czas, braki z diety to głównie niedobór białka, ale tutaj akurat nie problem o uzupełnienie, czy to naturalne czy to proszkiem, wspomagam się witaminkami, łykam również omegę gold
- w monokreatynę chyba nie chcę się bawić z racji tego, że efekty półrocznych ćwiczeń widzę, progress jest (chyba, że dało by to wymierne efekty)
- fundusze, to rzecz drugoplanowa, liczy się osiągnięcie zamierzonego celu

z góry dziękuję za odpowiedź i cenne rady
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2010
moge CI powiedziec tylko sposob bez siłowni mianowicie robisz cos takiego :
1-2-3 dzien
3x 10 podciagniec czysto silowo
4 dzien przerwa
5-6-7
4x 12 podciagniec czysto silowo
8-9-10
wolne
11-12-13
4x15 podciagniec czysto silowo
14 wolne
15-16-17
5x15
18-19-20
wolne
21-22-23
3x20
24
wolne
25-26-27
4x20
28
wolne
29-30-31
5x20
32-33-34
wolne
35-36-37
3x25
38
wolne
39-40-41
4x25
42-43-44-45
wolne
2x35-40 powinienes dac rade pozdro
ja to jechalem an szerokim chwycie( chodziło mi akruat o to )
robilem 44 podciagniecia na szeroko w szczytowym momencie ale nic innego oprocz biegania nie robilem pozdro
jedyna suplementacja BCAA+Glutimna z sports one pozdro


Zmieniony przez - zigoloziom w dniu 2008-09-22 19:37:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 239
szacunek za końcowy wynik, naprawdę robi wrażenie :) bieganie uskuteczniam również, przynajmniej 4 razy w tygodniu po 5km zawsze przed śniadaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
nie widze potrzeby do stosowania suplementow na regeneracje.
skupic wieksza uwage na odzywianie, regularne podawanie posiłków(przyzwyczajenie organizmu do pór posilkow), regularne pory kladzenia sie spac i wstawania.
w takich warunkach regeneracja jest poprawna.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Weider mass 4000+ animal m stak

Następny temat

Pytania

WHEY premium