SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementacja okolo 50-tki

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1554

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 37 Wiek 55 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1190
Witam po przerwie (tzn. przerwie w wypowiedziach, bo zagladam na forum bardzo czesto). Cwicze od roku, ale raczej chaotycznie i traktuje ten dotychczasowy czas jako test, sprawdzenie jak i co na mnie dziala. Obecnie jeszcze cwicze po to, zeby zrzucic troche tluszczu. Mam 48 lat, 182 cm wzrostu i 83 kg. Za miesiac zamierzam zaczac cwiczyc, zeby zrobic troche miesni, do tego czasu mysle, ze jeszcze ze 2 kg zejde z wagi. Jezeli chodzi o diete to nie mam jakiejs sztywnej, ustalonej (raz wykupilem na sfd, ale okazala sie nierealna w moim przypadku ze wzgledu na prace). Diete ukladam sobie zawsze wieczorem na dzien nastepny, bazuje na piersiach kurczaka i indyka, losos, lub dorsz pieczony, jajka, platki owsiane, kasza gryczana, ryz brazowy i ciemne makarony, z warzyw najczesciej pomidor, ogorek, czasami brukuly i kalafior. Tluszcze to tluszcze ryb, oliwa i orzechy (wloskie, migdaly), ale tez tlusszcze z jaj i maslo (nie margaryna...brrr...) oraz smalec. Regularnie uzywam odzywki SFD WPC o smaku szarlotki, chyba sie od niej uzaleznilem, bo na sniadanie nie zjem nic innego jak platki owsiane gotowane na wodzie i po ugotowaniu dodaje WPC i troche cynamonu :) Polecam- kulinarny orgazm :) Obecnie spozywam 1800-2000 kalorii dziennie (B-170. W-200. T-55). Trenuje w warunkach "domowych" hantlami i sztanga oraz bieganie lub rower stacjonarny, cwicze zaleznie od wolnego czasu 3-4 razy w tygodniu.
Testowalem kilka roznych suplementow i wiem co na mnie dziala. Cwiczac na tzw. mase zamierzam wspomagac sie dodatkami (suplementami). Podam ich liste liczac na to, ze ktos podpowie mi ktore o jakiej porze zazywac. Ze wzgledu na wiek zazywam troche suplementow podnoszacych testosteron i dzialaja (zona jest zadowolona, moja zona rowniez...:D )
Chcialbym zaznaczyc, ze ze wzgledu na moj patriotyzm preferuje produkty Polskiej produkcji, a patriotyzm lokalny kaze mi wybierac z asortymentu firmy Trec :) Olimp srednio ze wzgledu na to, ze ich marketingowcy "maja gadane" (zwlaszcza pewien znany Pan)
Wiec:
BCAA G-max (SFD)
L-Glutamina (Trec)
Clenburexin (Trec) czy brac przy budowaniu masy?
L-Carnityna (Trec) czy brac przy budowaniu masy?
Creatyna (moze jakies mono?) uwzgledniajac dawki zawarte w okolotreningowkach
ZMA (Activlab)
Zen-Szen (Olimp)
Tribulon black (|Trec)
Witaminy (Vita-Min Olimp)
Do tego chcialbym dolozyc okolotreningowo:
Przed Plutoniu
Po Creasteron
Obie odzywki okolotreningowe mialem okazje przetestowac. Bardzo fajnie tez dzialal na mnie SAW z Trec-a.

Prosze o rady jak to wszystko polaczyc, ewentualnie co ujac, a co dodac. Prosze nie kierowac sie wzgledami ekonomicznymi, nie jestem miliarderem, ale nie musze sie ograniczac finansowo :)

P.S. Zazywam tez melatonine (3mg), bo swietnie sie po tym spi co w moim wieku juz jest problemem zwlaszcza odkad przestalem pic piwo przed snem. Oraz 50mg DHEA rano, poprawia nastroj.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
witaj

dosc nisko tluszcze sobie ustaliles, sprawdza sie taka opcja? byc moze nieco podbicie ich na masie, wsparloby funkcje libido i sfery seksualnej.

wracajac jednak do supli

BCAA G-max (SFD) 8-10g przed i/lub na treningu
L-Glutamina (Trec) 5-10g po treningowo
Clenburexin (Trec) czy brac przy budowaniu masy? nie bierz na masie, teraz dan 2-3 kapsy 30min przed wysilkiem
L-Carnityna (Trec) czy brac przy budowaniu masy? nie bierz na masie, w sumie wrzuc prozdrowotnie 1-2g na 1-2h przed treningowo
Creatyna (moze jakies mono?) uwzgledniajac dawki zawarte w okolotreningowkach 5g w DNT tylko
ZMA (Activlab) 3 kapsy przed snem
Zen-Szen (Olimp) porcja do sniadania
Tribulon black (|Trec) przed snem z ZMA
Witaminy (Vita-Min Olimp) do sniadania

suple okolo treningowo spoko
Przed Plutoniu
Po Creasteron
4

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 37 Wiek 55 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1190
Bardzo Dziekuje za ekspresowa odpowiedz. Czesto czytam Twoje wypowiedzi i bardzo je cenie. Czyli Creasteron-u nie brac w dnt tak jak zaleca producent?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przy takiej liczbie suplementów, które dublują się z tym stackiem, to nie ma potrzeby
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 37 Wiek 55 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1190
Jezeli chodzi o tluszcze to w moim przypadku chyba sie sprawdza, bo waga spada i co najwazniejsze brzuch juz prawie plaski (miesni to ja za duzo nie mam :D ) Gdy zaczne mase to zamierzam stopniowo zwiekszac kalorycznosc obserwujac reakcje organizmu i gsdy zauwaze, ze mam objawy zblizajacej sie "lustrzycy" troche odjac.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
Starzec
gdy zauwaze, ze mam objawy zblizajacej sie "lustrzycy" troche odjac.


Proponuje jednak wcześniej zacząć odejmować , bo wtedy może być już za późno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokładnie! Tym bardziej, że trzecie stadium może pojawić się szybciej, niż myślisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 37 Wiek 55 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1190
A jakie jest trzecie stadium? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie widzisz, kto działa na dole.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 37 Wiek 55 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1190
:D to nie forum o tym miesniu, ale w takiej punktacji to nie dalbym rady otluscic tak brzucha, zeby dojsc do drugiej fazy :D Dziekuje wszystkim za zainteresowanie moim tematem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Opinia Origin of Nutriments

Następny temat

Cardio a bcaa

WHEY premium