SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementacja do 200zł

temat działu:

Trec

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3052

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 385
Ostatnio Zastanawiam się nad suplami i chciałbym wydać 200zł - 220max
Cel osiągnąć masse, obecnie waga 79kg cel 90kg ale to do maja chciałbym powoli.
Dietka jest bo sami widzicie po zdjęciach.
Co byście proponowali??
Ma to starczyć na okres 30/32 dni po czym mogę znów zakupić następną partię.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 385
Od PN będę stopniowo dokładać ilość białka do takiego momentu aby po prostu nie zawalić się wypryskami...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1146 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4456
Jak dieta jest to jakas kreatynka lub przedtreningówka i aminokwasy :)

You Train, Well Do The Rest!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
MAX CARB - po treningu
WHEY 100 900 gram - tam gdzie brakuje białka
Gainer - MASS XXL lub MAGNUM 8000
coś takiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 385
Max Carb Po treningu - chyba że Whay 100% przed snem
Mass XXL - do jakiegoś posiłku lub kiedy nie będę miał czasu czegoś zrobić po treningu z waflami ryżowymi?
Creatyna 100% Mono - 5g Codziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 198 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1786
Jeśli stosujesz dietę to te pieniądze zainwestuj w suple typu BCAA , Glutamina , Kreatyna.. Na pewno z dobrą dieta pomogą osiągnąć tobie cel.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 385
chyba że Mass XXL pić 2 razy dziennie do słabszych posiłków i samą kreatynę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 198 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1786
Mass XXL najlepiej pić przy posiłkach gdzie masz mniejszy bilans kaloryczny a kreatyna najlepiej spisuje sie tylko około treningu , ew. w dni nietreningowe rano na pusty żołądek jedna porcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 385
chodzi o to że w pracy jadam tylko kanapki jest ich około 8 podwójnych bo nie mam czasu na nic innego;/ i tam chciałbym dopijać mass xxl i zaraz po treningu kończe trening i pije wracam do domu i jadam posiłek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1146 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4456
to zamiast kanapek bierz mass xxl

You Train, Well Do The Rest!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 198 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1786
czyli tym bardziej dorzuć mass xxl do posiłku w pracy by uzyskać lepszy bilans kaloryczny a kolejną porcję wypij z 30min. po treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 385
Ok chłopaki Mass Xxl i kreatynka poleci a jaką byście polecili kiedyś robiłem cykl na mono i działała na mnie cm3 tylko dał mi wytrzymałość ;/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[Zapytaj Trenera] Domowe ćwiczenia na klatkę

Następny temat

Dyskomfort na treningu i zmiana kolejności posiłków

WHEY premium