SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementacja, Sztuki Walki, do Pana Marka pytanie

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3988

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 204 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 39442
Witam! Oglądałem 2 odcinki na temat suplementacji w sztukach walki, bardzo cenie sobie przekazaną wiedze, przyjmuje Beta Alanine 4g przed treningiem, 15g bcaa przed treningiem + 10g w trakcie treningu, oprócz tego CREAFIGHT potreningowo.

Trenuje codziennie sztuki walki, ale 2 lub 3x w tyg mam dwie sesje treningowe w ciągu jednego dnia i tutaj moje pytanie - Po pierwszym treningu myślalem nad daniem EAA + węgle w celu lepszej regeneracji na trening wieczorny. EAA brałbym tylko w tym dniu kiedy mam dwa treningi. Po treningu wieczornym już tylko CREAFIGHT potreningowo. I tutaj moje pytanie :

Czy warto zainwestować jest w EAA i przyjmować tak jak pisze, czy zamiast EAA przeznaczyć tą kase na drugą puche BCAA i przyjmować większe dawki okołotreningowo? Z góry dziękuje za odpowiedz

" the journey is what brings us happiness not the destination "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Z tego co rozumię to najlepiej przed i w trakcie BCAA
po EAA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
i tak sporo tego bierzesz ( mowie o B ala i bcaa ) po treningu raczej nie wystarczą same eaa a cały komplet aminokwasów np pod postacia hydrolizatu lub izolatu, tak jak podajesz wraz z weglami ( raczej nie liczylbym ze organizm sam zbuduje zaraz po treningu wlasne bialka ustojowe z zamych eaa - to ze nasze organizmy sa w stanie same dokonac syntezy amino egzogennych nie znaczy ze w stanie zmeczenia i niedoborow zaraz po treningu organizm je wyprodukuje )
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 204 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 39442
Bardzo dziękuje za odpowiedź, czyli co najlepiej brać po skonczonym pierwszym treningu, aby regeneracja była szybsza i mieć siły na trening wieczorny? (CreaFight odpada bo biore po wieczorncyh treningach i nie starczyłoby mi funduszy)

" the journey is what brings us happiness not the destination "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening siłowo-wytrzymałościowy

Następny temat

Iron Horse - Koszulki

WHEY premium