SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suple jak stosować

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1758

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 236 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3163
Elo,

zakupiłem :

Bsn no xplode 1025g: przed treningiem od 1-3 miarek.

activlab zma 90 caps: pisze, ze 3 caps przed snem brac inaczej czy tak jak pisza???

chela MZB olimp: tutaj bym prosil o rade ;p

Vita-min multiple sport OLIMP: tutaj rowniez ;p

mono z vitalmaxa 300g: na czczo i po treningu po 5g

mutant mass 6,8kg: mutanta pisza, zeby brac tylko po treningu i przed dobra opcja? nie mowie o gramach bo to zalezy od brakow w diecie oczywiscie;)

Proszę o pomoc z góry dziękuje.


obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): nie posiadam aktualnego

Wiek: 19

Waga: ok.75

Wzrost: 185

Cel cyklu: masa

stosowane już wcześniej suplementy : xplod, hp, mega mass, omega3, cp

Uprawiane inne sporty: brak

stosowane wcześniej spalacze : brak

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: ----

ilość dni wolnych od kreatyny: ponad 60 dni

przewidziane finanse na cykl: ----

uwagi i sugestie: ----

Staż treningowy: 2
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 236 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3163
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 171 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 966
zma - tak jak piszą; vitamin multiple - jedna pomaranczowa i jedna niebieska kaps. po śniadaniu; mutanta jedz tylko bezposrednio po treningu, nie jedz przed, jedynie pozadny posilek przedtreningowu 1-2h przed treningiem; chela mzb - nie wiem . BTW fajna, estetyczna, sportowa sylwetka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mutanta nie brać przedtreningowo ?? a to dlaczego??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 171 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 966
bo od dostarczania makroskładników i energii na czas treningu jest posiłek przedtreningowy i nie ma sensu zapychac ukladu pokarmowego gainerem przed samym treningiem, tym bardziej ze to wysoki indeks i po naglym spadku cukru we krwi za posrednictwem insuliny go zmuli. Tak sie po prostu nie robi pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 171 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 966
inaczej oczywiscie wyglada sprawa szybkich wegli po treningu, nadkompensacja glikogenu i takie tam pierdoły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z węglami to wiem ;D mam carbo ,no troche sie nie zrozumieliśmy,mi chodziło o to że można brać 1,5 h przed ,i nic sie nie stanie a za 30 m ryż,lub makaron
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 171 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 966
z całym szacunkiem, troche dziwny ten pomysł z gainerem przed posilkiem przedtreningowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no wiesz to już kwestia gustu ja nic dziwnego w tym nie widz żeby 2 h lub 1,5 h przed brać gainiera ... no ale jak kto woli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 171 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 966
mozna jesc gainera nawet w srodku nocy ale co to mialoby dac?
chyba ze ktos w ogole nie ma czasu na normalny posilek przed treningiem to wiadomo ze lepiej 45 min przed treningiem wypic gainera niz trenowac na czczo. Radze poczytac o roli makroskładnikow w diecie i ich wykorzystaniu w trakcie treningu silowego i przedewszystkim czym jest indeks glikemiczny itp., a wtedy wszystko stanie sie jasne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 171 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 966
ktos pisze ze kazdy ma swoje przyzwyczajenia, imo tutaj nie ma miejsca na widzimisie, sa okreslone zasady ktore nalezy poznac i sie ich trzymac jezeli chce sie osiagac zadowalajace efekty.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boster azotowy pytanie na szybko

Następny temat

Czy już brać kreatyne??

WHEY premium