SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Styczeń- Konkurs Sportowa Sylwetka Carrramba

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2708

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeszcze trzy miesiące temu ponad 2 razy cięższy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
Super, bardzo dziękuję! Robić to codziennie czy z przerwami? Dzisiaj w końcu spróbuję tych 3 ćwiczeń, a jutro nagram do kontroli pompki i unoszenie nóg, podciągania nie ma co na razie nagrywać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
fanslaska
Jeszcze trzy miesiące temu ponad 2 razy cięższy

To tylko się cieszyć z efektów! W takim razie pracuj dalej trzymam kciuki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
carrramba
Super, bardzo dziękuję! Robić to codziennie czy z przerwami?

Codziennie niema sensu,jak wcelowałem Ci w ilość powtórzeń to na drugi dzień powinnaś mieć domsy:(bóle) mięśni piersiowych więc trzeba je zregenerować bo muszą mieć czas żeby rosnąć,jeśli zaś źle skalkulowałem to sama musisz dojść ile powtórzeń robić na początku tych 30s i pamiętaj ten czas co pozostanie do następnej rozpoczynającej się "półminutówki" jest na odpoczynek nie zaczynaj wcześniej.
Ile razy w tygodniu będziesz to robić zależy jak trenujesz,bo jeżeli ćwiczysz cale ciało to musisz mieć siłę na wszystko,chyba że chcesz zrobić priorytet na pompki to możesz częściej,ale liczby takich 4-minutówek w tygodniu nie potrafię Ci określić sama musisz sprawdzić to 'w praniu' :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
Pompek wykonanych prawidłowo zrobię na chwilę obecną, tak mi się przynajmniej wydaje, 11
Przy unoszeniu nóg strasznie mną buja
Nie wiem czy mi się uda podciągnąć na drążku do końca miesiąca, strasznie ciężko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
Byłabym wdzięczna, gdyby ktoś powiedział, czy moje pompki są ok




Zmieniony przez - carrramba w dniu 2015-01-12 16:35:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Wiek 42 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13735
Mysle, ze jest ok. Ale lepiej niech sie ktos bardziej doswiadczony wypowie :) niechcialbym wprowadzic w bląd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10083 Napisanych postów 30416 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728926
Są ok-wygląda ,że spokojnie powyżej 15 zrobisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6530 Napisanych postów 36041 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679898
Trzymam kciuki - jedyna dziewczyna w konkursie.

Co do podciągania - to też niezłym sposobem jest zawieszenie drążka niżej - tak w połowie futryny lub jeszcze odrobinę niżej. Chwytasz drążek, stopy wysuwasz do przodu na tyle, żeby drążek mieć w zwisie na wysokości mniej więcej klatki piersiowej i stopy (pięty) stawiasz na ziemi. I tak się podciągasz do klatki/szyi. Jest lżej jak przy pełnym podciąganiu - a mięśnie uczą się odpowiedniej koordynacji potrzebnej później przy normalnym podciąganiu.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Styczeń - Konkurs Sportowa Sylwetka - bury07

Następny temat

Styczeń-Konkurs Sportowa Sylwetka-Jacek_12

forma lato