SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Street Workout (foto str.1,4,6, nowe 11)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33041

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiele osób pyta jak zrobić deskę, to napiszę tu do wszystkich jak było w moim przypadku.. oczywiście w internecie znajdziecie gimnastyczną wersję jak dojś do deski ale jest gorsza.. przynajmniej dla mnie.. nawet nie zdajecie sobie sprawy jak deska jest trudna.. ćwiczycie to dobrze, w dobrym wypadku uda ci się dojść do tego w 2 lata, mówię o full desce.. 1 sprawa to kupienie uchwytow do pompek, oczywiście pewnie ćwiczycie na masę..dlatego jak robisz pompki to schodź z treningu na trening niżej rękami aż skos będzie na poziomie pasa, potem to samo tylko z nogami opartymi o coś poł metra nad ziemią.. to jest ok. rok roboty.. potem będziecie w stanie zrobić jedno wyjście do pozycji deski na sekundę nie mówiąc o jednej pompce deski... to jest w ch** roboty.. dlatego jak ktoś pyta czy można łączyć streeta i siłkę to mówię nie, chyba że chce się dwie rzeczy robić byle jak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1189
Jak wygląda przykładowy trening w street workoucie, bo ciężko mi wyobrazić sobie miliony podciągnięć w różnych wariacjach bez ładu i składu tak jak to jest ukazane na filmikach z yt + od czego ty zaczynałeś streeta? (początki treningów itd.)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
początki były na silowni, trening dokładnie pisałem.., nie wiem na której stronie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1189
ok, przejrzę dokładnie temat ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na 5 stronie jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1189
no dzięki, a z tymi filmikami o których mówiłeś wcześniej, to masz już coś nagranego/planujesz nagrać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w bliskich planach..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 864 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42629
Super forma, a do tego sprawnosc fizyczna, taka jak u malo kogo, SOG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
Jest Git mimo ze masz inne priorytety :)

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 417 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5700
Jesli umiesz front leaver to moglbys napisac jakie ciwczenia wykonywales i mniej wiecej ile ci zajelo opanowanie tego łamiacego prawa grawitacji cwiczenia bo pracuje nad tym ale psotepow brak
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Początki kariery kulturysty, fotki na 2 dni przed startem.

Następny temat

Moja galeria.

WHEY premium