SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Strój na trening kickboxingu

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7962

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 124
Jestem nowy na forum, więc witam wszystkich serdecznie.
W moim mieście w wakacje organizowana jest letnia akademia kickboxingu na którą chcę się zapisać i tu pojawiają się moje pytania:
W co się ubrać na trening?
Jak przebiegają pierwsze treningi?
Czy zapisywanie się do akademii w połowie wakacji ma sens?
Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1532 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29913
Jestem nowy na forum, więc witam wszystkich serdecznie.

witam!

W moim mieście w wakacje organizowana jest letnia akademia kickboxingu na którą chcę się zapisać i tu pojawiają się moje pytania:
W co się ubrać na trening?


Najlepiej w krotkie wygodne spodenki i koszulke. Buty wedle wlasnych upodoban.

Jak przebiegają pierwsze treningi?

Zazwyczaj jest to nauka pozycji do walki, poruszania sie, nauka lewego prostego. Do tego cwiczenia ogolnorozwojowe.


Czy zapisywanie się do akademii w połowie wakacji ma sens?
Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi!


Zapisanie sie w kazdym wieku o kazdej porze ma sens!

Odi profanum vulgus et arceo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 164 Wiek 3 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10081
1:koszulka z krótkim rękawkiem albo bez rękawka, jak wolisz + krótkie spodenki jakie preferujesz : do kolan, za kolana..itp ja ćwiczę w koszykarskich do kolan
2:instruktor przedstawi się, opowie wam jak wyglądają treningi, regulamin, "BHP treningów".Dalej będzie rozgrzewka, czyli bieganie, pajacyki... co wam instruktor powie, coś technicznego(uderzenia) i rozciąganie, tak w skrócie.
3: jak masz dużo wolnego czasu, wolne zasoby pieniężne, chęci, żadnych przeciwwskazań medycznych i masz zamiar kontynuować treningi po wakacjach to jak najbardziej TAK!

Ps.napisz jeszcze ile masz lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 3834 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41311
Co za różnica ile ma lat Niech idzie i ćwiczy. Na 1 spotkaniu trener wszystko powie

KB/MT/MT + BJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 164 Wiek 3 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10081
staram się uniknąć tematu/pytania czy nie jestem za stary, czy się rozciągnę...
dlatego chce wiedzieć ile autor ma lat, by dodać mu otuchy mówiąc, że wszystko będzie dobrze jak będzie ciężko ćwiczył
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 124
Lat mam 14.
Najbliższy trening jest dziś o 17, więc dzięki za wyczerpujące odpowiedzi!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 3834 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41311
I jak było ? Żyjesz jeszcze ?

KB/MT/MT + BJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 359
Pewnie zbierają go gdzieś w szpitalu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8429
[*]

vexen nie chodzisz czasem do punchera? jaka tam atmosfera? duzo typa jest?

Zmieniony przez - 666redtube w dniu 2010-07-21 20:26:40

nie wazne kto umrze pierwszy...
wazne kto wiekszy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 124
Żyje :P oprócz ciężkiej rozgrzewki głównie były kombinacje ciosów, na razie mi się podoba tylko nie mam żadnych ochraniaczy, owijek, skakanki do rozgrzewki i rękawic ale jest ok. Chociaż rękawice może skombinuje od rodziny/znajomych ktoś pewnie ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8876 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75098
na razie nic nie kombinuj. pochodz troche i zobacz czy Ci sie naprawde podoba

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sztuka walki dla mnie

Następny temat

Abraham vs Froch 2 października Super Six

WHEY premium