SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stosowanie kreatyny w MT

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3603

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 497 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11708
leszcz25kg Chyba musk ci sie spiął bo kocopoły piszesz że szok

Rób siłke jedz sobie tą kreatyne luźno 10 g ed co do siłowni polecam obwody albo split z duzymi ilosciami powt w seri.

Zmieniony przez - MAniexJSA w dniu 2013-05-12 23:42:45

edit 2: Nie nie zaszkodzi ci ale nie przesadzaj z weglami bo możesz czuc sie spompowany za mocno4-5g/kg najoptymalniej jesli ekto/mezo

Zmieniony przez - MAniexJSA w dniu 2013-05-12 23:44:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 209 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6042
ja brałem kreatynę cm3 jak chodziłem na siłkę i na kickboxing to powiem że nieźle trzepało power-a miałem i wytrzymałość moim zdaniem lepsza była
CM3 co do SW polecam jak najbardziej


...aha jeszcze jedno,nic mnie nie spinało i nie byłem wolniejszy

Zmieniony przez - angry hamster w dniu 2013-05-13 15:30:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45900
jak kreatyna może "trzepać"przecież to nie jest przedtreningowka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 209 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6042
wiesz co to jest ATP ?
im wiekszy zapas ATP , tym intesywniej mozna cwiczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45900
tylko że to przychodzi z czasem,chodzi o wypełnienie a nie weźmiesz kreatynę i masz pompę,chyba że sobie przybijasz efekt placebo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
angry hamster, a Ty wiesz do czego służy ATP, czy wiesz tylko że ma związek z kreatyną?

ATP nie da się magazynować w organizmie, jest tworzony na bieżąco. Przy intensywnym wysiłku ATP ulega rozkładowi, kreatyna przyspiesza jego resyntezę, co z kolei umożliwia mięśniom wzrost siły i wytrzymałości - that's it, o żadnym "kopaniu" na kreatynie nigdy nie słyszałam

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 209 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6042
"kopie" miałem na myśli to że ja brałem ten określony czas 6tyg w moim przypadku gdy chodziłem na siłkę oprócz tego miałem zajęcia z KB na których robiliśmy że tak powiem obwodówkę typowo pod sw i wtedy że tak powiem lepiej mi się ćwiczyło i pompa też była (kurde chyba każdy kto brał wie że się ma ogólnie więcej sił,wytrzymałość itp )
"polecany jest jako środek wspomagający uzyskanie szczytowej formy szczególnie w dyscyplinach siłowych i szybkościowo-siłowych"

Zmieniony przez - angry hamster w dniu 2013-05-14 14:28:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45900
tak,kreatyna zwiększa wytrzymałość ale o żadnej pompie nie ma mowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 497 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11708
Ja na 1 porzadnym cyklu na mono mialem przeokrutną ale bylo tez duzo wegli i statyczna siłownia wiec może u innych też być...ale ostatnio na cm3 naprzyklad 0 pospinanych miesni wiec to róznie jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
bo cm3 to jabłczan, o ile dobrze kojarzę, więc inaczej się go odczuwa niż monohydrat.

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Która sztuka walki?

Następny temat

O co chodzi w układach formalnych?

WHEY premium