SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sterydy przy SW

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2902

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1170 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15480
Witam, będzie to mój pierwszy cykl. Zalezy mi oczywiście na masie, potem mam zamiar się porzadnie wyrzeźbić.
Środki jakimi dysponuje to:
100 tabl. metanabolu
200 tabl. vinstrolu
20 ml w 2 fiolkach decadurabolin
Przy:
Pn siłownia FBW
Wt MMA
Sr Silownia FBW
Czw MMA
Pt Silownia FBW
Sob Odpoczynek
Ndz Odpoczynek
Teraz moje pytanie- czy zacząć spokojnie od samej mety, czy połączyć od razu z decą?
Oraz jak przy takich treningach zażywać metę i w jakie dni?
MMA trenuje już 2 lata.
Silka 1 rok
Wymiary w profilu
Jak o czymś zapomniałem napisać to dajcie znać.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1170 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15480
Gdy wciagam brzuch to widac mi wystajace zebra i mam w talii 86. Tłumacze, że jestem tak zbudowany, narazie nie jes tmi żadna redukcja potrzebna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Ankieta z podwieszonych tematów.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1170 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15480
1. WIEK: 20
2. WAGA: 92
3. WZROST: 184
4. WYMIARY:
-biceps: 39
-klatka: 117
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 1 rok
6. DIETA: Nie licze dokladnie, staram sie jesc wiecej niz spalam
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
8. TRENING:
9. CEL CYKLU: Masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): lekka tendencja do tycia
13. STAN ZDROWIA: brak zastrzeżeń
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 107
-martwy ciąg: 170
-przysiad: -
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Dietę ogarnij, to klucz. Podaj jeszcze ile masz w brzuchu jak możesz. Aczkolwiek na pierwszy cykl testosteron wystarczy. Np. prop 1-10 100mg E2D.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1170 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15480
Testosteronu nie mam. Nadazyla sie okazja posiadania tego co mam i juz z tym nic nie zrobie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Niestety, ale wino solo to zabójca dla stawów, deca solo to zabójca dla HPTA, więc została Ci tylko meta. Do reszty musisz mieć testosteron w tle.

Jak możesz to wymień, a jak nie to podaj jakie masz stężenie tej mety.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1170 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15480
talia: 97
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Dużo, weź się za redukcję lepiej jakąś. Jak wyżej pisałem, dieta.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1170 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15480
Ale ja tak bardziej jestem naturalnie zbudowany, to nie jest wszystko tkanka tluszczowa. Klata: 110. Redukcje chciałem zacząć na koncu z vinstrolem(o ile byloby to mozliwe)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 381 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13001
Daj sobie spokój z dopingiem w Twoim wieku. Sam naturalnie masz tyle teścia w sobie że dodatkowego kopa nie potrzebujesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 229 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15904
Sw 2 razy w tyg to mozna pod aeroby podciagnac :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol a psychomotoryka, pytań kilka.

Następny temat

Koniec kuracji

WHEY premium