SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stagnacja siłowa.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 938

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1932
Siemka, problem jest taki, że mam zastój siłowy jakoś od końca wakacji, do teraz. :) Dodam że przerabiam aktualnie plan Push, Pull, Legs, wcześniej przerabiałem Splita 3 dniowego, a jeszcze wcześniej Push, Pull :DD Potrzebuje porady, co mógłbym zrobić aby ruszyło? :D zależy mi tutaj głównie na rozroście siły, a najbardziej na wyciskaniu leżąc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 722
GVT lub drop sety powinny rozwiazac problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4803
Drop sety spoko, ew trening typowo silowy , dodaj kal, stagnacja ale po jakim okresie cwiiczen?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1932
Zmienić sobie ogólnie plan z Push pull na jaki? XD i Do tego nowego dorzucić dropsety tylko do Wyciskania leżąc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4803
Zmien ten plan na typowo silowy 5 treningow tygodniowo Pon ( Cala gora silowo 3-6 powtorzen serji 6) Wtorek Nogi siłowo Sroda powtarzasz poniedzialek Czwartek Wolne Piatek to co poniedzialek i Niedziela Nogi silowo powinno byc gittt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1932
Tylko że problem mam taki że w Poniedziałek i w środe mam Kickboxing, jak to razem połączyć ? :D Uzupełnie ankiete:
Wiek: rocznikowo 18
Staż: Rok
Dieta: Jest, staram się jak mogę :D
No i kończę cykliszon na nitrobolonie, myślę nad zakupem drugiej puchy, albo czymś innym..
No i to by było na tyle.


Zmieniony przez - rusone w dniu 2014-01-12 15:29:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4803
No nic musisz miec 2 treningi dziennie inaczej tego nie zrobisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 722
tak jak pisalem wczesniej, zobacz sobie niemiecki trening objetosciowy to powinno zadzialac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1522 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13946
A może zamiast doradzać koledze w ciemno, to autor wstawi całą ankietę? Może się okazać, że stagnacja to braki w diecie lub w regeneracji.

Jeden krok do tyłu, dwa do przodu.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening-rzezba

Następny temat

Który trening lepszy

WHEY premium