SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stacki Kreatynowe - efekty

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17712

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
storm + shock niesamowita pompa :) siłowo również masakra a masa porównywalnie z mono ,aktualnie jestem w trakcie cyklu mono + ultimate nox pump -równierz rzeźnia -tak siła jak i masa:)

Zmieniony przez - dzienciol8 w dniu 2008-12-02 00:21:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 706
shock + storm na mnie działał konkretnie duzo siły masa to raczej nie ale polecacam

..Jedz (Ryż, Pierś) Do końca Do Upadłego Bo DIETA To Podstawa By Dążyć Do Czegoś..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 154 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2111
Na nie shock przedtreningowo w ogóle nie działał, połączyłem go na cyklu z CP i wyniki w miarę przyzwoite. Ale pompy praktycznie zero.


Odkryłem też coś ciekawego. Im biorę więcej HP tym mniejszą mam mniejszą pompę. Dla mnie najlepszą dawką jest pół porcji. Przy 3/4 już nawet za bardzo mrowienia nie czuje, a przy całej jestem jakby lekko ospały, a nie pobudzony. To takie spostrzeżenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51770 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 350003
pompa to nie tylko użyty środek,
a bardziej skomplikowana sprawa, począwszy od odpowiedniego odżywiania po trening.


pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1001
a co do stakow czy mozna je brac w cyklu redukcyjnym ???? ze spalaczem ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51770 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 350003
można.


pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 443 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1857
Widzę wypowiedzi, w których porównujecie mono z jabłczanem, ja osobiście bardziej zadowolony byłem z cyklu na mono...

- mono (Universal)
- jabłko (activlab - capsy :/ ) - never again :) (chyba tak się to pisze)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51770 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 350003
jak mono to trec numer 1,
universal jakiś taki dziwny.


pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1186 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8663
To co lepsze jest Shotgun czy stack kreantynowY ? Jeśli Stack to jaki ?:D

Instagram : zdrowie.odzera

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 148 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8078
a co jest najlepsze na sile ??? po czem najbardziej mi sila skoczy ?? cos naprawde mocnego! moze byc drogie:D bo chce cos zakupic... z gory dzieki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stacki..

Następny temat

Ważne pytanie

forma lato