SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stacki Kreatynowe - efekty

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17710

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 443 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1857
O tym właśnie mówię... wyżej są komentarze, że Nitro to shit xD ja myślę, że to dobry stack :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
Przyznam szczerze, że mam ochotę zagłosować na mono, ale...

Próbowałem 5 cykli (6 w trakcie):

1.mono vitalmax,
2. mono universal
3. CP+tcm
4. XP+tcm
5. Xp
6 Storm


Mono vitala i universala działało tak samo za***iście jęśli chodzi o siłę. Extra przyrosty siły. Co ciekawe mam extra pompę wtedy.
Masa - właśnie bardzo słaba jakościowo, straszliwe mnie zalewa, bęben mam taki, że jak spaślak wyglądam - to mnie zawsze wkurza i dołuje.

Samo TCM dało przyrosty siły, mniejszej niż mono, ale za to ładnie żyły powychodziły.

Xpand to dla mnie jakaś porażka...nic nie czułem. Pompa nie większa niż na mono.
Teraz 3 tydzień na Stormie i też nie czuję działania.


Panowie, czy możliwe jest, że po iluś tam cyklach działać będzie na mnie tylko mono ?
Co ja jakiś inny jestem ???

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 689 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11502
w tej chwili stosuje pojedyńczą formę krety mono, jabłko w zestawieniu ze stackiem przedtreningowym najczęściej z Xplode lub Shodgun, wydje się to najbardziej optymalnym rozwiązaniem

natomiast głos daje na Shock + Storm - jeden z pierwszych moich cyklów jeszcze na starej formule, wtedy to był spory skok do przodu, na tym cyklu przeskoczyłem 40 w bicu, stare dobre czasy

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1476 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10822
ja tam jestem za cloutem... pomimo że smak kiepski działanie jak najbardziej ok na początku cyklu młotki na 12 pow robiłem 15kg hantlami, a teraz 21.Chociaż widzę, że nie ma na liście to głosuje na HP smak jak dla mnie ok działanie też.. dobra pompa itp no i fajne mrowienie.Mono nie biore bo zalewa mnie okropnie..

koko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3563
monohydrat sprawdzony i zawsze działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51770 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 350003
HP, Storm, jabłczan, mono...

żarłem z tej listy prawie wszystko.



pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 443 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1857
Ale pytanie jest, co działało najlepiej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79786
ile ludzi tyle opinii
dlatego temat z dvpy
mi zalozmy podchodzil x suplement a tobie nie i odwrotnie
zreszta ile glosow wiarygodnych tzn osob na ktorym zdaniu mozesz polegac?!
suplementow cudow nie dzialaja wiec nie ma co rozstrzac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51770 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 350003
muszę zgodzić się z biernolem.


pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1476 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10822
HP co prawda smak nie kazdemu podchodzi , ale działanie naprawdę eleganckie.Na treningu pompa dobra chęci..dwie puchy i cykl i nie trzeba żadnego typowo przedtreningowego buzera

koko

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stacki..

Następny temat

Ważne pytanie

forma lato