SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stack2 + mstack

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2626

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 299
Witam ostatnio wpadlem na pomysł na cykl zakupiłem już stack2 i mstack + oczywiście białeczko
Moje pytanie jest takie czy moge naraz brac mstacka i stacka 2 czy da to lepszy efekt?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 299
przed treningiem 30 min stack i 4h po treningu mstack
w nt rano po sniadaniu stack2 i 5-6h po mstack
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
mozesz brac razem w ciagu dnia
przy takim dawkowaniu masz stuffu niestetey tylko na 3 tygodnie,
a poza tym nie spodziewaj sie znaczacej roznicy,
ja wzialbym tak:
2 tyg np. mstak w 3 tygodniu mstak+stak 2 i potem 2 tyg stak2
po tym wszystkim w zaleznosci od dalszego celu treningowego, np. jakis cykl kreatynowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 299
Podoba mi się twój sposób dawkowania ale niby piszą aby brać 21 dni?
po tym cyklu oczywiście jakis stack kreatynowy cel to ogólnie z 45 na 46 w bicepsie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1050 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6160
a dieta jest???

zaleznosc celu ja bym bral staka 2 pierwsze 3 tygodnie potem tydzien przerwy i mstaka 3 tygodnie tydzien przerwy i cykl kreatynowy...

Mój Art na temat walki z bólem http://www.sfd.pl/ART:_Jak_należy_zwalczać_ból_-t419927.html
Dochodź do celu powoli...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
tego typu srodki, boostery testosteronu ,mozna smialo brac w 1 cyklu do 10-12 tygodni (nawet) wiec ta przerwa nie jest tu konieczna, tym bardziej iz nie jestes raczej poczatkujacy (moge tak wnioskowac po obw. bicepsa - wiec takze moze to byc mylne )
Tak czy siak mozezs brac smialo te 2 puszki w jednym cyklu bez zadnej przerwy, nawet jedna po drugiej (czyli 42dni)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 299
wielkie dzięki za odp
dieta jest i to po dłuższych obserwacjach dopasowana do mnie tak samo jak trening myślę że na te dwa ostatnie tygodnie animal mógłbym wejść na stacka kreatynowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
tak tez mialem zaproponowac , mozesz spokojnie juz kreatyne zaczac pod koniec animali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 299
Jeszcze jedno mam pytanie niedawo doszly do mnie animale wszystko sie zgadza tylko mam watpliwosci co do animal stacka2 gdy patrze na foto w sklepie wyglada identycznie tylko przy slowie stack ma "2"
a u mnie pisze poprostu stack.
Możliwe że zostałem oszukany i dali mi tego z PH?
Jesśli jest to zwykly stack to czy moge go brać razem z Mstackiem przez 6 tygodni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1050 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6160
mozesz smialo brac

w pewien sposob Cie oszukali bo dali Ci stara wersje stacka ale nie jest ona jakos za specjalnie gorsza od nowszej

Mój Art na temat walki z bólem http://www.sfd.pl/ART:_Jak_należy_zwalczać_ból_-t419927.html
Dochodź do celu powoli...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
animal stacka tego z ph juz nie dostaniesz
ta wersja ktora masz to wlasnie stack2, tylkoe bez tej '2'
szczerze to musialbym spojrzec na etykiety (moze na sklepie mam oba) czy w ogole sie czyms roznia, ale raczej NIE, jezeli juz to jakies kosmetyczne zmiany, na pewno nie ma tam ph
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 299
Postanowile brac przez 21 dni 2 naraz i teraz moje pytanie co myslicie jak je brac tzn.co przed treningiem i kiedy brac ten drugi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masaqryczny zestaw - wybór supli

Następny temat

Nowy cykl - co do Nitro III

WHEY premium