SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Srodki anty-estrogenowe podczas cyklu.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4177

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1453 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20850
Nie, to jedyne pewne, skuteczne i dajace gwarancje ze juz nie pojawi sie gino (o ile robi to profesjonalista) wyjscie.

Wielu amatorow koxu i wiekszosc zawodnikow usuwa to chirurgicznie.

".... Then we'll see which are better, his steroids or mine"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
roid leczyc gino epistanem to przesada i tez nie wierze zeby wyleczylo . w sumie to raczje nic nie wyleczyistenijacego juz gino procz zabiegu. ale epi dodane do testa powinno blokowac skos estro a co za tym idzie moze byc uzyte zamiast AI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok czyli lepiej wyjdzie branie nolvy 10mg ed przez cały cykl niz 25mg atd ed tez przez cała długosc cyklu??

jak pojawił mi sie problem gino zarzcilem nolve w dawce 40mg to tak mi sutki napuchły ze na brzuchu nie moglem sie połozyc..brałem ja przez kilka dni odstawiłem i bol ustapił po 1nocy...guz sie zmniejszył jakies tam resztki zostaly.

Co do epi to jeszcze sie zastanawiam..albo to albo npp lub prop solo.




Zmieniony przez - rk24 w dniu 2009-11-12 21:27:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
ja mysle ze ATD lepiej. nie obnizy IGF przynajmniej a zapobiegnie gino i renetcji niepotrzebnej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1453 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20850
tomczers17 dla mnie epistane na 100% nie bedzie dzialalo jak typowe AI. O ile pierwszy wynalazek japonczykow mial dzialanie blokujace aromataze o ile to co wkladaja do epi klonow watpie aby tak dzialalo. Ja biorac tescia i AI nigdy nie mam gino. Wrzucajac epi do enana bez innego "prawdziwego" AI dostalem gino w 5 tygodniu.

".... Then we'll see which are better, his steroids or mine"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 332 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10518
Czyli jesli wytnie sie gino to juz raczej sie nie powinno pojawic? Nawet jesli bedziemy stosowali srodki aromatyzujace?

Semper Paratus!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 585 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18222
tez jestem ciekawy odpowiedzi na pytanie zadane wyzej moze ktos sie wypowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1453 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20850
Wycieta raz i dobrze nigdy nie powroci. Wiem bo mialem wycinane:)

Wracajac do tematu

To jest tak samo jak z masteronem i superdrolem. Niby zadna zmiana ot zmetylowali go a wbij masteron a wez sdrola i zobacz roznice heheheheeh

Jesli to prawda ze do Epitiostanola (2α,3α-Epithio-5α-androstan-17β-ol) dodali tylko grupe metylowa uzyskujac lepsza biodostepnosc w havocu/epistane (2a, 3a-Epithio-17a-Methyl- 5a-Androstan-17b-Ol) to widac jak taka zmiana totalnie zmienia charakterystyke srodka poprzez jego wieksza dostepnosc dla organizmu.

I w sumie jestem w stanie w to uwierzyc . Przyklad - Boldenen i dianabol :) Taka mala roznica we wzorze (w sumie boldenon na poczatku wzorowali na dianabolu) a jaka wielka roznica w dzialaniu


Suma sumarum epistane jako gotowy ph imho mam malo wspolnego z Epitiostanol'em od japoncow

".... Then we'll see which are better, his steroids or mine"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok czyli zeby wszystko było ok zarzuce AI

Zjade z bf i zobacze jak to ogolnie bedzie wygladało..bo u mnie to mieszanka gino i lekkie lipo...sut miekki wiec cos fatu musi byc.

25mg ed.

SOGI!!

Zmieniony przez - rk24 w dniu 2009-11-12 22:17:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48427
Roid a wiec lepiej dołozyć do cyklu 1-8 prolo 1-8 epi ATD w dawce 25 mg codziennie czy nolve 10 mg codziennie??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

meta

Następny temat

Odblok po Epi

WHEY premium