SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok po Epi

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 10874

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2671
witam. mam pytanie
bedzie cykl na epi 2 op (do tego oczywiscie dieta, oslonki+cynk+b6 i kreta na zejscie its)
30/30/40/50/50/50
ale mam pytanie jaki odblok zrobic? epi podobno mocno nie blokuje wiec mysle wziasc blue up(ten z stymulantami mi. yohimbine )+tt(trec tribulon)?
i brac dziennie 2tab blue up(na noc?) + 4 tab tt na noc przez 30dni (pod reka bedzie clomid)
moze tak byc?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 200 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7246
Ja bym proponował Novedex XT

Vide Cui Fide

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
generalnie to 99% użytkowników twierdzi, że epi nie blokuje., ja się pod tym mogę podpisać.

W związku z powyższym proponuję T Bol.

JEśli odpukać w trakcie cyklu poczułbyś, że z cojones coś nie tak - zaopatrz się w 10tabsó clomidu. Ale nie sądzę, by to było konieczne.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2671
oki dzieki bardzo:) i jak brac t-bol?
Don Pawson a jak Twoje odczucia po epi? jak z przyrostami?

dla upewnienia na watrobe esseliv 150caps + SYLIMARON100-60caps?

Zmieniony przez - Ree666 w dniu 2009-11-11 22:28:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1453 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20850
epistrane to zwkly kox i blokuje tak jak kazdy inne. To ze nie czujecie bloka na libido nie znaczy ze nie macie obnizonego endo tescia. Zrobcie cykl na epi i idzcie na badanie krwi to sie zdziwicie

Panowie nie ma saa ktory nie blokuje przysadki. Jak taki srodek ktos wynajdzie to pewnie dostanie nobla

".... Then we'll see which are better, his steroids or mine"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1168 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13775
Wlasnie, jak z toksycznoscia epi? niby jest grupa 17a, a jak to sie ma w praktyce?

"Abs of a skinny guy is like a fat girl with big boobs... it dosent count."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2671
z tego co czytalem na temat epi jego toksycznosc w porobnaniu do innych ph jest mala...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 454 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12324
Ja też myslałem ze epi jak wiekszości nie zblokuje ale pomyliłem sie, widocznie jestem wrażliwszy. Jade z clomidem teraz /byl pod reka na taki wypadek/.
Tak wiec zalezy od osobnika ale jak Roid wyzej napisał, pewnie blokuje kazdego tylko w róznym stopniu.
Może i Novadex XT wystarczy, ja mam clomid wiec zastosowałem, samo T.T. + ZMA apteczne nie pomogło /czułem, że za mało/.

Toksyczność niby niższa, ale pod koniec cyklu dodałem heperegan, samo esseliv za słabe było / ale na koniec by nie zmarnowały sie groszki poleciałem 2 dni wiekszą dawką 6omg ed i 80 - wtedy odczułem uciski/.

Polecam też db ochrone na stawy, mi w 5tyg dały b. sie we znaki - do....em kosmiczne dwki glukozaminy do kazdej porcji epi do konca cyklu i było spoko. Prewencyjnie łykałem od początku 1 tab glukozaminy i to było za mało.



Zmieniony przez - m_a_l_y_08 w dniu 2009-11-12 07:47:27

Zmieniony przez - m_a_l_y_08 w dniu 2009-11-12 07:51:31

Zmieniony przez - m_a_l_y_08 w dniu 2009-11-12 07:51:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Roid - może i trochę racji masz w tym co mówisz. Ale jak wytłumaczyć fakt, że ludzie jedzą 2 opakowania epi, odstawiają, nie robią żadnego pct i wciąż libido na b. dobrym poziomie, cheć do treningu jest i nie pojawiają się spadki?

Ja uważam, że warto po prostu mieć coś pod ręką, czy bierzesz epi, czy omo (wtedy to może nie tyle, że warto, ale trzeba ).

Z toksycznością jest dalece lepiej niż na innych środkach 17alfa metylowanych. Na pewno nie trzeba cudować z wypasionymi środkami typu liver longer, ale liver detoxifier&regenerator z NOW Foodsa nigdy nie zaszkodzi.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2671
powtórze pyt bo nie sotalem odp

i jak brac t-bol?
Don Pawson a jak Twoje odczucia po epi? jak z przyrostami?

dla upewnienia na watrobe esseliv 150caps + SYLIMARON100-60caps?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 612 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7379
T-bol jest raczej mocniejszy niz Novedex XT, mozesz sprobowac samym Novedexem XT +TT.
Jesli sie zdecydujesz na T-bola i jest to twoj 1 cykl to wal tak jak na opakowaniu.Oslonki bierz przez caly cykl i jeszcze w czasie odbloku(o ile sie zablokujesz)
Mozesz zrobic badanie tescia po, to koszt ok 20zl w perzychodzi i wtedy bedziesz wiedzial bo tak jak mowil poprzednik fajfus to nie jedyny wyznacznik.

".. now we got R&B cats steeling classic rap tracks.." : Cunninlynguists

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Srodki anty-estrogenowe podczas cyklu.

Następny temat

Metka + NO-Xplode

WHEY premium