SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Srodki anty-estrogenowe podczas cyklu.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4170

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
ATD nie obniza poziomu IGF, tak jak jest w przypadku nolvy. jesli o to ci chodzi.
ATD to z teo co pamietam jakas pochodna aromasinu, a aromasin wydaje sie byc lepszy niz np arimidex czy nolva
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Don jak piszesz myslałem o czyms niefarmakologicznym aby dorzucic do cyklu np tak jak piszecie:

ATD,Estrodex,Formex,Inhibit-E

Obawiam sie ze jak mam juz gino to gdy wskocze na cykl odrazu zaczna sie problemy.

Jeszcze chodzi mi po głowie cykl prop + npp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
na allegro jest chyba jescze ATD max tanio wychodiz dosyc. ok100zł za 90kap 25mg atd w kap. inhibit ma 75kap przy tej samej cenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 673 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7272
rk24 do tego cyklu prop + npp bardziej by sie nadawal cissus drol bo zawiera 6 bromo a w przypadku nadrolonow lepiej likwiduje gino progesteronowe. Jeszcze nie testowalem ale sie przymierzam do Cissus drola.

tomczers17 - ATD max wydaje sie byc fajne ale nie wiem jak ta firma stoi, bo moze zwykla nolve tam wpakowali i ciagna kase na frajerach. Przetestuje za 3 miesiace bo juz lezy kupione. Dziwi mnie tylko opis producenta ktory zaleca stosowac dawke 75-100mg ed , czy nie wydaje Ci sie za duzo? Roidrage pisal ze bierze ppo 25mg i czuje roznice a po dawce wiecej niz 50+mg ed dochodzi do spadku libido. Mam zamiar brac na PCT 50mg ed ale juz sam nie wiem.

Zmieniony przez - dukeluke w dniu 2009-11-12 12:38:00

Remember to keep yourself alive, there is nothing more important than that

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
nie mialem tego w rekach wiec nie wiem za bardzo nic o tej firmie. ale jesl producent zaleca takie dawki to chyba cos nie tak musi byc. na pct mysle ze dawka 25-50mg to jest calkowity max. ja taka dawke na cyklu zamierzam stosowac przy dawce testa ok 500-600mg ew. wiec te dawki 75-100mg to chyba jakas pomylka. albo tam jest jest z 10mg w kap albo wogle nie ma ATD. INHIBIT E jest raczej bardizej znany i raczej dobry srodek. mozna tez zainwestowac w ATD z chapparal labs
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ktorys z tych zakupie i bede od poczatku w mniejszych dawkach...bo nie mam zamiaru zeby cyce sie powiekszyły

ATD,Inhibit w dobrych cenach...
Spora dawka atd według producenta.
Roid chwalił jeszcze anty-estro w kremie Z CEL. (Formestane)

przy npp tak jak piszecie musiałbym zarzucic cissusa...chodz jezeli pojdzie npp dawki beda ok 75mg-100mgmax

prop przy npp 150mg


Zmieniony przez - rk24 w dniu 2009-11-12 15:13:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1453 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20850
po pierwsze

"Myslałem rowniez o dodaniu Epistane do propa... działa podobnie do ai"

zapomnij o tym np zeby jak niektorzy na zachodnich boardach wpadali na pomysl aby leczyc gino epistane. Robilem tak testowalem dawki od malych po duze i dupa nic nie zeszlo.
Epistane nie aromatyzuje i jest steryden androgenno anabolicznym co za tym idzie brane solo obnizy estrogen poprzez zahamowanie wydzielania endo tescia.
Tak samo podziala winstrol solo, anavar solo, primobolan solo. Wsio co nie aromatyzuje :)

Ja mam akurat dobra praktyke a nie tylko teorie z gino bo 1 juz mialem ciete dawno temu a drugie dziala jak dioda i wykrywa mi fake'i heheheh tesc powyzej lub nawet w granicy 500mg/t i juz mam gino po 5 tygodniu :(.

jak sie boisz to ja na twoim miejscu robilbym tak
do cyklu ze srodkami aromatyzujacymi 10mg nolvy codziennie.
Pod reka z tego co chcesz kupic to najlepiej formestane CELa to niszczy estrogen wiem cos o tym heheheh
Jak nie to ATD.
Jesli mimo tej nolvy zobaczysz ze cos sie dzieje nie tak - od razu atakuje AI

".... Then we'll see which are better, his steroids or mine"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1453 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20850
"cissus drol bo zawiera 6 bromo a w przypadku nadrolonow lepiej likwiduje gino progesteronowe."\


Poprosze o wyjasnienie heheheh bo to jakas nowa teoria znow
Chyba Ci sie 6-bromo pomylilo z bromokryptyną :P

Zmieniony przez - Roid_rage w dniu 2009-11-12 20:58:53

".... Then we'll see which are better, his steroids or mine"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 326 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47398
Panowie a czy zabieg chirurgiczny i pozbycie sie problemu z gino raz na zawsze nie niesie jakichś nie przyjemnych powikłań?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie powinno. Gino raz dobrze wyciete wiecej sie pojawic nie powinno.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

meta

Następny temat

Odblok po Epi

WHEY premium