SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Sprzęt do ćwieczenia w domu w zakresie 400zł

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1354

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 753
Wiek [16]
Waga [75]
Wzrost [175]
Cel do osiągnięcia (Masa,Rzeźba)
Staż (Brak)
Aktywność fizyczna (Treningi bjj i piłka nożna)

Lecz co do tej aktywności fizycznej to spadnie strasznie ponieważ będę wyprowadzał się z rodziną do Norwegii na stałe, gdzie praktycznie nic nie będę robił.

A co do tematu to zastanawiam się jaki sprzęt mogę kupić do domu bo tak jak wspomniałem bd miał dużo czasu wolnego a nie chcę zaprzestać z ćwiczeniami, rzeczy jakie posiadam to:
-Hantle z obciążeniami

Myślę nad zakupem jeszcze drążka lecz nie wiem zupełnie co jeszcze mogę kupić za tak skromną sumę.
Tak jak wspomniałem bd wyjeżdżał do norwegi czyli atlasy i temu podobne odpadają bo nie zmieszczą się w przyczepie.

Przyrządy będą oczywiście dokupywane z czasem:)

Proszę o przeniesienie jeśli napisałem z złym temacie ponieważ nie znalazłem bardziej odpowiedniego.
A i Jasio prosi o łagodne podejście do tematu, z góry dzięki.

Zmieniony przez - Pieu w dniu 2012-07-21 12:52:03

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 9627 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 44400
Tak drążek jak najbardziej A za reszte hmm, ciężki wybór między gryfem prostym a ławką.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 274 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5307
Drązek mozesz kupic z marbo za ok 140zł.A ławka nie wiem moze skladana?

Szaleństwem jest robienie w kółko tej samej rzeczy i oczekiwanie różnych rezultatów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 9627 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 44400
Ile za drążek? Może go już za 30zł wychaczyć, jeśli chodzi o rozporowy, ścienne są po 69.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2130 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 37028
Ja kupiłem właśnie ten za 69 i jeste zayebsty, a co do tematu tez mam taki problem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 274 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5307
Cokta
Ile za drążek? Może go już za 30zł wychaczyć, jeśli chodzi o rozporowy, ścienne są po 69.

Miałem na myśli ten http://www.marbo-sport.pl/marbo-semi-pro-drazek-do-sciany-6-chwytow-d002.html :]

Szaleństwem jest robienie w kółko tej samej rzeczy i oczekiwanie różnych rezultatów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 753
Dobre te drążki nie powiem ale na razie odpadają bo będziemy wynajmować mieszkanie i raczej trzeba będzie się obejść bez przybijania do ścian czegokolwiek;/

Myślałem nad tym:
http://allegro.pl/drazek-rozporowy-firmy-spokey-70-110-cm-wysylka-24-i2502102679.html
rozporowy jak najbardziej;)

Zmieniony przez - Pieu w dniu 2012-07-21 13:17:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1508 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 20196
Rozporowy jeśli dobrze wejdzie to nie powinno być problemów. Proponuje zakupić poręcze do pompek (100zł) + sztanga i kilka kilogramów żelastwa. Na takim sprzęcie zrobisz naprawde dużo a zamkniesz się w tym przedziale cenowym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Lapson1
Rozporowy jeśli dobrze wejdzie to nie powinno być problemów. Proponuje zakupić poręcze do pompek (100zł) + sztanga i kilka kilogramów żelastwa. Na takim sprzęcie zrobisz naprawde dużo a zamkniesz się w tym przedziale cenowym.

O jakich poręczach mówisz? bo na allegro jest pełno rodzai a ja jestem w tym zielony:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1508 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 20196
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Drążek będzie na 100% widzę że ten sklep marbo jakoś dobrze promujecie;) myślicie żeby tam kupić wszystko?:D
Bo widzę że mają tam fajny sprzęt nie drogo i w moim budżecie chyba się zmieszczę:D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brzuszki i m. brzucha

Następny temat

pare pytać odnośnie treningu