SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprzęt do ćwieczenia w domu w zakresie 400zł

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1590

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 606 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 10369
ja do siebie proponuje te poręcze http://www.marbo-sport.pl/2012-porecze-do-sciany-mh-d001.html 

Nie sztuką jest stawiać sobie cele, sztuką jest je realizować .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1508 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 20196
Ostatnio brałem sztange z Marbo. Polecam nie ma lipy, szybka dostawa.
Jaros - on nie chce wiercić w ścianie, a stacjonarne poręcze mają więcej zastosowań i jeszcez są tańsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 606 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 10369
wszystko moze miec wiele zastosowan trzeba tylko miec pomysł, ale ok twoja racja nie doczytałem

Nie sztuką jest stawiać sobie cele, sztuką jest je realizować .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 753
Lapson1
Rozporowy jeśli dobrze wejdzie to nie powinno być problemów. Proponuje zakupić poręcze do pompek (100zł) + sztanga i kilka kilogramów żelastwa. Na takim sprzęcie zrobisz naprawde dużo a zamkniesz się w tym przedziale cenowym.

Kupię z tej strony co podajecie bo wydaje się dobra, Tylko nie jestem pewien co do wielkości gryfa 180cm?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4748 Wiek 7 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 29812
ja bym wybral drazek rozporowy + kolka gimnastyczne. Koszt takiego zestawy to ok 370 zl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 753
gsmt
ja bym wybral drazek rozporowy + kolka gimnastyczne. Koszt takiego zestawy to ok 370 zl

Jak to się przymocowuję? i dałbym wgl na tym rade ćwiczyć? i czy to jest lepsze od sztangi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4748 Wiek 7 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 29812
mozna do sufitu wkrety dac albo na drazku obwiazac. Czy od sztangi jest lepsze? NIe wiem. W kazdym razie na kolkach zrobisz podciaganie, dipsy i wiele innych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 638 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6351
ja kupiłem drążek na allegro 4 chwyty za 80zł . Mam go 2 lata i spisuje sie idealnie , nie kupuj rozporowego bo sobie możesz narobić szkód fizycznych i umysłowych :D Mój kolega ćwiczył na rozporowym , spadł mu podczas podciągania razem z nim i wstrząs mózgu miał .

ps. najlepszy jest do sufitu

Zmieniony przez - Rzeznik1997 w dniu 2012-07-21 14:52:04

" Ćwicz tak jakby to był ostatni trening w twoim życiu " .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 372
Rzeznik1997
ja kupiłem drążek na allegro 4 chwyty za 80zł . Mam go 2 lata i spisuje sie idealnie , nie kupuj rozporowego bo sobie możesz narobić szkód fizycznych i umysłowych :D Mój kolega ćwiczył na rozporowym , spadł mu podczas podciągania razem z nim i wstrząs mózgu miał .

ps. najlepszy jest do sufitu

Zmieniony przez - Rzeznik1997 w dniu 2012-07-21 14:52:04

Jak sie nie umie zamocowac drazka albo podciagalo sie na nim jakeis prosie co wazy 200kg to sie nie dziw ze nie wytrzymalo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brzuszki i m. brzucha

Następny temat

pare pytać odnośnie treningu

Fruzelina