SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprzet do domu.

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 757

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 73
Witam.
Mam zamiar zrobic w domu, powoli jakas wieksza rzecz.
Tzn. Co miesiac kupowac jakies sprzety i mam w tym miejscu pytanie do was.

Jakie sprzety kupowac na poczatek?
Z Jakich firm najlepiej?
Zeby nie kupic czegos Made in China i po miesiacu od nowa kupowac.

Fundusze miesieczne ok. 200 zl .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 73
Odświeżam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 433 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6745
na początek kup hantelki , do tego obciążenie, nie ważne jakiej firmy oby żeliwne no i fi 28

później dokup sztangę i resztę obciążenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 756 Napisanych postów 3051 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123162
Kwota 200 to troszkę mało na start, na początek polecił bym Ci zakup ławeczki regulowanej z możliwościę najlepiej skosu dodatniego i ujemnego oraz sztangielek. na takiej siłowni można już przećwiczyć wszystkie grupy mięśnoiowe. Potem stojaki i sztangę prostą i łamaną. Potem wyciąg itd. Sam ćwiczę w domu i budowałem swoją siłownię etapami. Przejżyj moje dzienniczki i kanał na youtube. Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2359 Napisanych postów 30605 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270689
sztanga/sztangielki obciążenie, drążek do podciągania,stojaki, ławeczka najlepiej regulowana i będzie git

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 73
RedAlert
Kwota 200 to troszkę mało na start, na początek polecił bym Ci zakup ławeczki regulowanej z możliwościę najlepiej skosu dodatniego i ujemnego oraz sztangielek. na takiej siłowni można już przećwiczyć wszystkie grupy mięśnoiowe. Potem stojaki i sztangę prostą i łamaną. Potem wyciąg itd. Sam ćwiczę w domu i budowałem swoją siłownię etapami. Przejżyj moje dzienniczki i kanał na youtube. Pozdr.


Postaram się później popatrzeć.
200zł. będę miał co miesiąc, więc na początek mogę uzbierać też większą kwotę, żeby kupić coś poważniejszego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 756 Napisanych postów 3051 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123162
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Klatka w domowych warunkach.

Następny temat

Jak to w końcu jest z tym brzuchem? - Trening w domu.

WHEY premium