SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprawdzi ktoś?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6664

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1276 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14359
masuj, tluszczu to ty juz nie masz, sylwetki tez.

"gdzie Ty widzisz żebra? to mięśnie zębate...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5750
@ sarna666
Miło przeczytać takie słowa od osoby bezstronnej, dzięki !

@ Precedens
uwierz mi, że jeszcze trochę tłuszczu zostało, szczególnie na oponce w okolicy nerek. Widoczne przede wszystkim jak siedzę. To, że nie mam sylwetki to doskonale o tym wiem. Redukcje mam zaplanowaną do połowy kwietnia, po tym okresie zrobię sobie z 2 tyg przerwy (jednak ten rower daje się we znaki) i wtedy zacznę pracować nad sylwetką i masą. Nie od razu Rzym zbudowano. Dzięki i Pozdo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1276 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14359
no to redukuj jeszcze troche, ale nie przedluzaj, bo znikniesz.

"gdzie Ty widzisz żebra? to mięśnie zębate...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5750
Mam problem. Zbędny tłuszcz schodzi z brzucha w zadowalającym tempie. Można powiedzieć, że z dnia na dzień widać efekty. Nawet z boków ładnie schodzi. Niestety opona na plecach w okolicach nerek nie rusza się prawie w ogóle. Można coś z tym zrobić żeby przyspieszyć? spokojnie konsekwentnie redukować to dietą i aerobami? trening siłowy wspomógłby redukcje w okolicy tych nerek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 133 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2450
teraz musisz dać siłowy i zacząć robić masę ale ostrożnie a tłuszcz powinien sam uciec jeżeli nie to po jakimś czasie znowu wyciąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5750
powoli kolekcjonuje klamoty, więc siłowy zacznę lada dzień. W połowie kwietnia, na koniec redukcji zamieszczę foty. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5750


80 kg, powoli zaczyna się brzuch kształtować. Zluzowałem już z aerobami, rekreacyjnie tylko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Szczerze mówiąc, świetnie ci to wyszło. Naprawdę, tylko 2-3 miesiące i taki efekt! Albo masz fajny organizm, który szybko pracuje, albo morderczy trening :) Albo sama nie wiem, co...
Sama mam ładną wagę, ale walczę z brzuchem, nie wiem, czym jeszcze "dziada" potraktować, żeby mięśnie wyszły na wierzch :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 93 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1351
Szacuneczek:) Jaki trening stosowałeś?
Same aeroby?

26.10.09 137kg
31.03.10 111,5kg
01.05.10 115kg
01.07.10 110kg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 304
Witam.
Czy mógłbyś napisać dokładną rozpiskę Twojej diety? Widzę, że jesteśmy podobnej budowy wiec chciałem zastosować tę dietę. Wiem, że jest napisana na pierwszej stronie ale na pewno po takim czasie wprowadzałeś jakieś zmiany. Z góry dziękuje i pozdrawiam!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebóje ułożyc dietę na mase chętnych zapraszam ;)

Następny temat

Dieta na mase do poprawy.

WHEY premium