SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprawdzenie planu

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2052

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Ewentualnie zamiast lin możesz robić inverted row podchwytem, dla odmiany od podciągania nachwytem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oprócz tego że mam treningi 4x w tyg, chciałbym sobie poprawić kondycję tak oprócz tych treningów troszkę pobiegać 3x w tyg. i zrobić kaloryfer na brzuszku, co polecacie, dodać jakieś seryjki codziennie brzuszków i usunąć to co mam w planie, czy trzymać się tego i dodatkowo dodać brzuszki?

i wobec tego jakie polecacie odżyweczki mając na uwadze: sportowca(piłka nożna) + dodatkowe bieganie i to że chcę nabrać na MASIE i zdobyć więcej siły? może zmienić na inny plan, tylko trening w domowych warunkach + drążek i sztanga?

może to jednak zły pomysł?



http://potreningu.pl/artykuly/449/program-100-pompek-50-podciagniec---

Zmieniony przez - Ronnie_re w dniu 2012-02-26 19:53:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Odżywki według braków w diecie, ale przeważnie białko, no i przy takiej aktywności BCAA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
który plan lepszy ten co robię obecnie, czy laffaya, co prawda go nie widziałem ale który lepiej byście mi radzili?

Zmieniony przez - Ronnie_re w dniu 2012-02-28 17:58:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 485
ja jestem zwolennikiem laffay'a, bo spróbowałem i efekty są bardzo dobre:] z doświadczenia szczerze polecam:]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 485
jak chcesz przybrać na masie to musisz skomponować poważną dietę i tak jak pisze Ci Cocta, odżywkami uzupełniać ewentualne braki:]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 485
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nom spoko a jest to gdzieś na necie? ten plan, bo książki raczej nie będę kupował.. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Jest, pdf. Ale co papier to papier, przekonasz się jak co ćwiczenie będziesz do kompa latał

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nom spoko, czy ten trening laffaya bo nie zabardzo wiem jak on wyglada, pomoże mi w zdobyciu masy i siły? dodatkowo dokupuję odżyweczki na masę i bcaa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST-negatywy

Następny temat

Sprzed do pompek - specyficzny.

WHEY premium