SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sportcholizm

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3799

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4345 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20325
tak patrze na to z boku i pytam " o czym my tu wogole rozmawiamy :

Life For Everything - Die For Nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1358 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12413
Nikt nie wie, tak Nam te sterydy uderzyły do głowy, że bredzimy. Idę jeść obiad.

My nie używamy maszyn, my je tworzymy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1929 Wiek 110 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29416
TheSniper odpisałbym Ci , ale juz nie jem 2 h , musze zasuwać do lodowki bo czuje , że katabolizm mi zrzera lewego trica .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
Trekrostop
Ktoś tam
Odżywka wygrywa jednak z filetem smakiem, łatwością aplikacji i smakiem, co dla niektórych jest bardzo ważne.


Akurat tutaj się nie zgodzę, smacznie zrobiona pierś przeważnie wygrywa z białkiem pod względem smakowym.

Może i tak :) Tylko, że ja nie jadam "smacznie zrobionych" piersi, bo najlepsze są prosto z pary. A białko zawsze piję z mlekiem. Od wielkiego dzwonu piekę kawałek cyca z ziołami i np. suszonymi owocami albo serem. No i jeszcze kwestia szybkości przyswajania pokarmu. Tu chyba "chemiczne" wygrywa.

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 698
Fluor158
TheSniper odpisałbym Ci , ale juz nie jem 2 h , musze zasuwać do lodowki bo czuje , że katabolizm mi zrzera lewego trica .


Jest możliwy nierównomierny katabolizm? Trochę to niefajnie musi wyglądać. Masz coś z mięśniem, że ci go zżera? Jakąś kontuzję lub coś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1358 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12413
Mi zawsze jak nie dostarczę pełnowartościowego białka po 2h zaczyna zżerać mięśnie brzucha, potem uda, po 3h plecy, a po 4h lewą rękę. To dlatego w lewym ramieniu mam 0,5cm mniej w obwodzie.

My nie używamy maszyn, my je tworzymy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 698
FanC,

wyluzuj.

Zmieniony przez - lubiesterydy w dniu 2012-11-25 19:29:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16802
Magor
Może i tak :) Tylko, że ja nie jadam "smacznie zrobionych" piersi, bo najlepsze są prosto z pary. A białko zawsze piję z mlekiem. Od wielkiego dzwonu piekę kawałek cyca z ziołami i np. suszonymi owocami albo serem. No i jeszcze kwestia szybkości przyswajania pokarmu. Tu chyba "chemiczne" wygrywa.



W jakich ja czasach żyje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1929 Wiek 110 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29416
Panie Boże miej twoje twory w opiece [*]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 828 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6015
ja tam nie mogę się doczekać zaesze nastepnego treningu bo jst to czas w ktorym sie odrywam od problemow dnia codzinnego przestaje myslec o pracy ale jest to czas w ktorym moge ksdupic sie na sobie.

Obecny cel: wytrzymałość + redukcja
zapraszam do dziennika:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_czas_odmłodzić_ciało!_-t1094862.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem-Zazdrosc ;d

Następny temat

Podciąganie na drążku Technicznie

WHEY premium