SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sporo pytań z teorii treningu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2476

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 156 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3351
Pandarek to powoedz jaki trening masz na mysli. Dlugie treningi mogą stosować zawodowcy dyscyplin wytrzymalosciowych a nie ludzie co chaca budowac mase I sile
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Trójbój, Strongman, Dwubój...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 156 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3351
Trojbój serio? Nwm jak z innymi dyscyplinami, choc tez watpie. Napewno slyszales o metodzie westside barbell treningi trwaja 45min max do 1h
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
W tym wątku, założonym wczoraj, pytasz jak wyglądają treningi siłowe:
https://www.sfd.pl/siła_z_minimalnym_nabraniem_masy-t1084924.html

Tutaj za to jesteś już ekspertem od treningu siłowego i wiesz ile trwają jakie treningi plus "wątpisz", że trening dwubojowy czy strongman trwa więcej, niż 45 minut...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 156 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3351
Gdybym byl ekspertem to bym sie nie pytal, a jak cos tam wiem to się dziele tym z innymi
dobra cofam to co mówiłem trochę poczytałem i tera nwm co mam myśleć



Zmieniony przez - seba1213 w dniu 2015-08-13 22:53:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 6 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14
1. Jak miałeś kiedykolwiek jakiś skurcz mięśnia czy to w nodze czy to w szczęce to o to chodzi, tyle że sam tego nie wywołujesz i jest to niepożądane zjawisko - taka różnica, też bym tego nie traktował jako trening ale może bonus...
2. Skomplikowane jak szatan, obiektywnie tego sam na pewno nie zrobię... za dużo metody prób i błędów, badania i badania, czy to takie skomplikowane jest i nie sprowadza się do prostych reguł np spadku wydajności mięśniowej w okresie start - koniec? Na pewno coś by to mówiło mi.
3. Nie żebym się chwalił ale jeden kaloryfer mam także w pokoju:) noo znaczy czytania trochę nie uniknę.
4. Takie dokładanie by wybiegło daleko poza moje możliwości - które stoją w miejscu, waga jaką mogę operować jest raczej stała niestety. Może temu że dysponuję w domu tylko średnio wyposażonymi hantelkami a nie sztangą. Ale może kiedyś się uda
5. No to wychodzi że nie wolno blokować łokciów, takie przytrzymanie może być przy lekko ugiętych rękach rozumiem i to coś będzie działało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
"No to wychodzi że nie wolno blokować łokciów, takie przytrzymanie może być przy lekko ugiętych rękach rozumiem i to coś będzie działało. "

???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 6 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14
podnosisz ciężar na ławce i poprzestajesz z 7 cm przed całkowitym wyprostowaniem ręki - wtedy łokcie bezpieczne zdaje się?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347429
Jak wyprostujesz to też nic się nie dzieje.Przecież to całkowicie naturalny zakres ruchu.
Co innego przeprost.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347429
Darek

W przypadku dwuboju to chyba duże znaczenie ma z jakiej szkoły się wywodzą zawodnicy ? Niektórzy przychodzą na krótkie sesje, ale 2-3 razy dziennie.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy do oceny, poszukuję diety

Następny temat

jak pogłebić przysiad

WHEY premium