SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spore nogi - cwiczyc czy nie ?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2953

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1422 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11303
SPORY BICEPS aż 44 CM - ĆWICZYĆ CZY NIE?
SPORA KLATA aż 130 CM - ĆWICZYĆ CZY NIE?

Szczyt siły - wyprostować gryf łamany.

Faceci rodzą się piekni, kobiety muszą się malować .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 279 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8043
'SPORY BICEPS aż 44 CM - ĆWICZYĆ CZY NIE?
SPORA KLATA aż 130 CM - ĆWICZYĆ CZY NIE?'
Powiedzialbym, ze tutaj nazwijmy to 'fanatyzm treningu nog' przedstawiany przez niektorych uzytkownikow nie bardzo pasuje. O ile duza klata czy bic nie przeszkadza, to raczej zbyt duze nogi tak.

Jak Kruszek wyzej - zmniejsz ciezar, wiecej powtorzen, cwicz na wytrzymalosc, dopoki nie wyrownasz.

nie ma to jak dobry zgon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Nie trzeba zwiększać ilości powtórzeń - po prostu zmniejszć ciężar, niezależnie od ilości wykonywanych powtórzeń. Choć nie da się ukryć, że małych nóg nigdy mieć nie będziesz - ja mam 75 cm uda i sram na to - trenuję tak ciężko jak tylko się da.

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
zgadza sie przysiady trzeba pozostawic bezwzględnie- choćby te robione ze sztanga z przodu i z mniejszym obciażeniem a wieksza ilościa powt.

pytania tego typu i mnie nasuwają podejrzenie o wymigiwanie sie od treningu nóg pod byle pozorem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 279 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8043
'choćby te robione ze sztanga z przodu i z mniejszym obciażeniem a wieksza ilościa powt.'
Czemu chocby? Przysiady ze sztanga z przodu to niby mniejszy hardcore?

nie ma to jak dobry zgon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
jest to ćwiczenie wiecej izolowane, nie mówie, że calkiem rozwija wiec w mniejszym stopniu mięśnie ud- przydatne jest b. do ukształtowania ww. miesni, najlepiej rozwija chyba ze wszystkich ćw. na uda, mieśnie po wewnetrznej ich stronie- w okolicy kolan- to czesto zaniedbane a b.ładnie "modelujace" uda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 875
apokalipsa - mozesz mi wierzyc, nie pytalem sie po to zeby sobie potem tlumaczyc dlaczego przysiadow nie robie, to zadna proba wymowki, ja baardzo lubie robic przysiady bo w tym jestem dobry, chodzi mi tylko o to zebym za 2 lata nie musial mowic ze dziwnie wygladam ;)
pozdro

Cwicze i cwicze i cwicze... i widac efekty ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 279 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8043
apokalipsa, no slyszalem wlasnie ze dobrze dziala na dolne glowy, probowalem robic nawet zesztanga z przodu, ale cholernie nie wygodnie mi jest, moze cos zle robie? Jak podchwytem trzymalem to juz po paru powtorzeniach mnie nadgarstki ostro nawalaly, a nachwytem (ze skrzyzowanymi rekoma) jakos niestabilnie mi sie sztanga trzymala, jakies rady?

nie ma to jak dobry zgon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
skrzyżuj ręce przed sobą tak aby czubkami palcaów dotykać przedniej części barków, wejdx pod sztangę i ustaw tak gryf aby spoczywał na barkach/możesz lekko przytrzymywac go palcami/, ułuż go stabilnie i podnieś, powinien sie trzymać dobrze i nie powinno byc problemów/nie trzymaj jak cieżarowcy trzymają po zarzucie bo to sie nie sprawdzi/.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prooosze o plan.....

Następny temat

Bic?

WHEY premium