SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spis krakowskich siłowni

temat działu:

Informator MAŁOPOLSKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 71685

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
wiekszosc tych opinii maja osobe anonimowe , z napisanym jednym postem , zarejestrowani aby namącić :) nie sugeruj sie tym tak

nie bede nikogo bronił , ale moja propozycja jest taka : przejdź się po tych siłowniach , zobacz jak jest , pewnie sie dogadasz na pierwsze wejście darmowe i sobie sam sprawdzisz , zapiszesz sie tam gdzie ci spasuje

w okolicach starej huty masz:

- com com zone przy hutniku krakow
- kolo stadionu wandy , nie znam nazwy
- na osiedlu mlodosci
- na osiedlu stalowym
- w dawnym kinie swit (pierwsze pietro)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 173 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5705
ewentualnie jest jeszcze gladiator na os niepodleglosci w budynku hotelu lipsk

nie chcę być następnym sportowcem. Trenuję, aby stać się Zwierzęciem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 337
antonow14: Pure w G. Kazimierz, ewentualnie jak masz Benefit możesz chodzić do kompleksu Comarchu na Jana Pawła (o ile lubisz trenować z zawodnikami Cracovii )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 173 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5705
mowili o silowniach w NH, naucz sie czytac....

nie chcę być następnym sportowcem. Trenuję, aby stać się Zwierzęciem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 424 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 37885
Może ktoś będzie się orientował w temacie-podobno na os. Kolorowym powstaje nowa siłownia-czy ktoś może potwierdzić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 175
Czy ktoś z forumowiczów korzysta/korzystał z siłowni w klubie ENERGICA? Co możecie o niej powiedzieć? Jak instruktorzy - służą pomocą, czy raczej mają klientów gdzies? Tłoczno na siłowni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
bardzo mała ta siłownia więc jak przyjdzie troche ludzi to będzie ciasno , kiedyś jak tam byłem to był instruktor w porządku , zdaje sie ze prowadził też zajęcia z SAMBO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8545
Czy jest niedaleko ul. dobrego pasterza inna dobra siłownia niż w AquaParku bo tam cena jest za wysoka ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Na akademikach jest.

Co sadzicie o siłowni LDER CLUB na Kąpielowej 75? był tam ktos jak ze sprzetem atmosfera?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 991 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12921
Siema znacje moze jakies dobre silownie na Prokocimiu lub w okolicy??Głownie zalezy mi na dobrym instruktorze.Moze cos polecicie z gory Dzieki !!!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Modern JJ w Krakowie

Następny temat

Podnoszenie ciężarów - gdzie w Krakowie?

WHEY premium