SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spis krakowskich siłowni

temat działu:

Informator MAŁOPOLSKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 71290

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 367 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11338
szukam jakiejś siłowni na płaszowie lub okolice M1 Aleja Pokoju, Dąbie.

Zna ktoś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
nie ma tam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7
Witam a ja mam pytanie czy istnieje gdzie w krk jakas siłownia na ktorej poza sprzetem sa tez worki bokserskie ?? zeby mozna było pocwiczyc z gory dzieki za odp i sorry jesli juz było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć! Jest siłownia w Klubie Sportowym "wanda" przy ul. Bulwarowej. Są tam worki i niezły sprzęt. Ceny też przystepne. Jest duzy parking. Sauna też ok. nówka. Zobacz na www.silownia.nowahuta.com.pl. 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 882 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36585
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1839
Był ktoś w tym strefie ruchu na zachodniej?Jakieś wrażenia, a może kilka fotek bo na stronie coś marnie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mała pomyłka zamiast kropki pauza www.silownia-nowahuta.com.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1832
nie widziałem nigdzie na forum żeby była mowa o siłowni w Centrum Rozwoju Com-Com Zone na ul. Ptaszyckiego 6 (obok stadionu Hutnika).
Tu mamy stronkę siłowni:
http://www.comcomzone.pl/?page=silownia_Nowa-Huta_Krakow
a tutaj Com-Com Zone:
www.comcomzone.pl 
W budynku są również:
-Hala sportowa
-Fitness
-Pływalnia
-Sauna
-Sala bokserska
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13766
witam, mam pytanie na temat siłowni. Jestem studentem, po rocznej przerwie postanowiłem wziąć się za siebie. Szukam siłowni niedaleko politechniki, czytajac temat znalazłem 4 opcje
1. Jana Cubera na królewskiej 75zł karnet(dosyć blisko)
2. Multi fitness 55zl za 12 wejsc(cena przemawia, ale czy jest tam czym cwiczyc?)
3. Chamiopion(75 tak jak na królewskiej, ale dalej, wiadomo czas sie liczy)
4. piszecie tu cos o siłowni na ul topolowej, a to juz dosyć blisko mnie, jakie tam są ceny?

Nie wiem co wybrać, jaka tam jest atmosfera, i ogólnie gdzie lepiej, cena tez jest dla mnie wazna



Zmieniony przez - indiuk w dniu 2010-02-15 13:24:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 173 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5705
co do multifitness na krakowskiej to jest bardzo fajnie atmosfera i jest duzo sprzetu ( hantle 60 kilowe itp ) ale to zalezy czego szukasz. karnet studencki do 15 59 zl open 70 ( bo podniscli ceny o 4 zl jakos chyba 3 dni temu :/ )

nie chcę być następnym sportowcem. Trenuję, aby stać się Zwierzęciem

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Modern JJ w Krakowie

Następny temat

Podnoszenie ciężarów - gdzie w Krakowie?

WHEY premium