SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spis krakowskich siłowni

temat działu:

Informator MAŁOPOLSKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 71690

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 548 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20725
Witam
Chodzi ktoś obecnie na siłownie Jana Cubera?
od przyszlego miesiaca chcialem tam zaczac chodzic i zastanawiam sie jak z frekwencja, klimatem, sprzetem czy w poniedzialek cala Polska robi klate itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1365
Witam.Panowie potrzebna mi siłka tylko od 6 rano myślałem o gladiatorze jak tam jest jaki klimat czy rano jest dużo ludzi i czy są tam jacyś spoko instruktorzy którzy pomagają w początkach.
Ewentualnie jakaś inna siłka w tych rejonach lub prądnik , olsza tylko koniecznie gdzieś tak od 6 bo tylko o tej porze dam rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2513
Witam. Czy może ktoś powiedzieć cokolwiek o siłowni Strefa fit lub Azik na kurdwanowie ? Atmosfera/sprzęt/ilość ludzi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 212
Polecam Extreme Fitness w hali Wisły przy ul.Reymonta 22 www.extremefitness.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 202 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16381
Witam!Niedawno przeprowadzilem sie do Krakowa i kompletnie nie orientuje sie w terenie. Czy moglby mi ktos polecic jakas dobra silownie na Ruczaju lub w poblizu. dzieki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 99 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1226
Czesc chyba tu nikt ostatnio nie zaglada ale może akurat :)

Prosze o INFO nt silowni STREFA FIT na Kurdwanowie. Jak atmosfera/sprzęt/zatłoczenie

Oraz o siłowni ALSTAR na Zawiłej


pozdrawiam, dzieki

Zmieniony przez - Ard83 w dniu 2009-11-22 14:44:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 882 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36585
Strefa fit- chodziłem tam przez 2 miechy jakoś ponad pól roku temu
Klimat ok- mało ludzi
Sprzęt rozmieszczony w 2 salach jedna na parterze druga na 1piętrze więc taki troche słaby pomysł, jeżeli ktoś by np chciał robic ss na wyciągu plus wiosło to odpada
Mało hantli przeskok 32kg- 42kg --słabo.
Cena w miare ok - pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2372 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8858
Witam. Czy może ktoś powiedzieć cokolwiek o siłowni Strefa fit lub Azik na kurdwanowie ? Atmosfera/sprzęt/ilość ludzi ?


Dziś byłem po raz pierwszy po przebudowie i powiem, że jestem bardzo zadowolony ze zmiany. Bardzo dobre warunki do treningu, dobry sprzęt. Panowała fajna atmosfera a jak to będzie po przebudowie to się zobaczy, bo ceny trochę poszły w górę i pewnie ludzie się zmienią... Mogę wskazać kilka małych minusów, jak np dla mnie nie wygodne "haczyki" na stojakach na które odkłada się sztangę przy ławce płaskiej oraz to, że są tylko dwa prysznice. Natomiast szczerze polecam tą siłownie.

--
Spartan Kraków - Kuźnia ludzi ze stali

zapasy.krakow.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6
Orientuje się jak ktoś jak wygląda siłka w J&J na Skotnikach?

Czy są tłumy, jaka kultura i obsługa itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
atmosfera przyjemna
treningu w sosie animal nie zrobisz, ale sprzętu jest dość
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Modern JJ w Krakowie

Następny temat

Podnoszenie ciężarów - gdzie w Krakowie?

WHEY premium