SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spartan Torso wg ojan

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8339

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12124 Napisanych postów 30538 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130968
tatuncio
Gratuluje wywiadu z Czechowiczem ! Jak zawsze Klasa !
Dziękuję.
On pytał a ja coś tam dukałem i o dziwo nic nie kłamałem!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12124 Napisanych postów 30538 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130968
Wychowany w czasach dyktatury poddaję się poleceniom i zostaję w domu .
Nie nudzę się - barki wznosami ramion w bok w pochyleniu tułowia, wznosy ramion w bok stojąc, podnoszenie odważnika wzdłuż tułowia do brody stojąc 4x12p

Po południu chcę zrobić biceps.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12124 Napisanych postów 30538 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130968
Bicepsa wczoraj nie robiłem
Dzisiaj były przysiady

a jutro ma być Spartan Torso na 8 serii.
Zjechała się rodzinka na nadchodzące urodziny żony (mojej )
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
A kiedy ma?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12124 Napisanych postów 30538 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130968
goldberg1982
A kiedy ma?
W poniedziałek
Ale pijemy już dzisiaj
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12124 Napisanych postów 30538 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130968
Najadłem się wczoraj tak jakbym nie miał rozumu! Nawet pić mi się nie chciało!
Dzisiaj brzuch jak balon! Brak chęci do jedzenia! Zjadłem jeden marny posiłek (wędzonego pstrąga) w w porze drugiego posiłku zażyłem BCAAPLUS, ST i HIGH KICK aby zmierzyć się ze Spartan Torso na 8 serii.
Walczyłem w sumie 2 godziny i 40 minut a trening na filmiku zajął 26 minut
Jestem bardziej wypompowany niż pisał drazekm, któremu nie udało nagrać się całego treningu.
Teraz piję IRON RECOVER i dalej nie mam apetytu!
Pewnie będę musiał się położyć aby uciąć drzemkę! Do ostatniej serii musiałem założyć paski!
Sztangielki ważyły 22kg (dołożyłem po 1kg) a sztanga 78kg, 82kg i 88kg.


Zmieniony przez - ojan w dniu 2021-02-07 14:10:38
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12124 Napisanych postów 30538 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130968
Było co machać! Dobrze, że mam CREAPLUS, BCAAPLUS, VITAPLUS. Przydałoby się jeszcze 500+

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
ojan

Jestem bardziej wypompowany niż pisał drazekm, któremu nie udało nagrać się całego treningu.
Do ostatniej serii musiałem założyć paski!
Sztangielki ważyły 22kg (dołożyłem po 1kg) a sztanga 78kg, 82kg i 88kg.



Zmieniony przez - ojan w dniu 2021-02-07 14:10:38

Ale dziwisz się przecież masz we wiośle prawie trzy razy większy ciężar niż ja.
Na moje oko odjął bym Ci ciężaru we wiośle a dodał na hantlach do wyciskania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12124 Napisanych postów 30538 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130968
drazekm - niby masz rację.
We wiośle już wypadał mi ciężar z dłoni/
Jednak przy sztangielkach było prawie tak samo! Moje bicepsy i przedramiona mogłyby się pozrywać przy większych ciężarach! Samo wyciskanie idzie dosyć lekko ale wystarczy rozchylić bardziej kąt w łokciach i bardziej rozciągnąć mięśnie klatki piersiowej aby w chwili dekoncentracji (o którą jest łatwo przy narastającym zmęczeniu) doszło do nieszczęścia!

Na takich ciężarach chciałbym dojechać do końca tego konkursu .
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
Ja mam hantle ok 30 kg i szczerze przy takim tempie jak robię to ostatnio w ostatniej seri miałem problem wycisnąć mięśnie klatki się szybko pompują i przy tyłu seriach buntuja, gdybym miał jeszcze jedna serię zrobić to chyba bym nie zrobił, przy wiosłowaniu mięśnie się tak mi nie buntuja a w listopadzie wyciskałem 100 kg 35 razy
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Comiesięczna sylwetka Olka

Następny temat

Spartan Torso wg drazekm

WHEY premium