SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spartan Torso wg ojan

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8389

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4589 Napisanych postów 7256 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39667
No to już szukam z dużą ciekawością
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
ojan
Widziałem filmiki gdzie podciągał się 6x z podwieszonym ciężarem około 40kg

I widzisz a ja musiałem cofnąć się w czasie bo mi to wyleciało z głowy
Filmik z przed 9-ciu lat



Goldberg ale to nie jest film z mojego kanału a tylko z takiego co przed 9-cioma laty konkurowalismy i wtedy nazywał się pobijrekord


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2021-02-08 15:45:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4589 Napisanych postów 7256 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39667
Obejrzałem wszystkie filmiki powiem tak jest Pan chudym dzikiem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4589 Napisanych postów 7256 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39667
Szacun
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
goldberg1982
Obejrzałem wszystkie filmiki powiem tak jest Pan chudym dzikiem

Janek sorry za spam, Goldberg " panowie na wojnie wyginęli " a napisz już u mnie w wątku który mój film zrobił na Tobie największe wrażenie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2083 Napisanych postów 2753 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 33476


1

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30569 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131229
olotraper - dzięki (chociaż już się tu tym wcześniej pochwaliłem). Forma przy pompie była wg mnie przednia - chyba sprzed 5-6 lat - w czasie letnim na jabłkach i jajkach zrobiona (gdy jestem u kogoś dłużej to odżywiam się tak aby sprawiać jak najmniej zamieszania z częstym spożywaniem posiłków )

Nie wiem czy po wczorajszym odśnieżaniu na 3x czy po Spartam Torso ale bolą mnie uda!
Świętowania i przejedzenia dzień czwarty - w efekcie brzuch pełny i brak chęci do czegokolwiek (nawet drzemać się nie chce!).
Dzisiaj wypada dzień WL z podciąganiem na drążku oraaz może z dips.
Film goldeberga obejrzę w spokojniejszym czasie. (Coś mi się wybredny zrobił drazekm )
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
ojan

Film goldeberga obejrzę w spokojniejszym czasie. (Coś mi się wybredny zrobił drazekm )

Przecież Ty też zwróciłeś Goldbergowi uwagę że musiałeś przekręcać głowę przy ogladaniu, a ja nie chcę nabawić się kontuzji karku :)


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2021-02-09 12:43:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30569 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131229
drazekm
ojan
Film goldeberga obejrzę w spokojniejszym czasie. (Coś mi się wybredny zrobił drazekm )
Przecież Ty też zwróciłeś Goldbergowi uwagę że musiałeś przekręcać głowę przy ogladaniu, a ja nie chcę nabawić się kontuzji karku :)
Niezupełnie tak było ale trochę racji masz .
Tylko sugerowałem inne ustawienie telefonu ale moje sugestie nie zostały jak widać wzięte pod uwagę .
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
No nie chciało mi się szukać tego miejsca gdzie zwracałes na to uwagę, ale zgadzamy się że niewygodnie się tak ogląda.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Comiesięczna sylwetka Olka

Następny temat

Spartan Torso wg drazekm

WHEY premium