SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spamuj z nami, mutantami%-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143589

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Bloeu
Pracuję na różnych stanowiskach, ale te baby ciągle znoszą do stolików jakieś świeże prosto z taśmy ptasie mleczko, pralinki, czekoladki... i podtyka Ci pod nos, mówi "no weeeź, no weeeź, jedna Ci nie zaszkodzi, przestańs ię wyddurniać, wszystkie dziewczyny tu jedzą a Ty jakieś histerie odstawiasz"... I tak, wstydzę się przeokrutnie.


Weź nie pyerdol, one niech sobie będą tłuste a Ty za jakiś czas będziesz się z nich śmiała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 1573 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28464
Bloeu- mi pomagaja moje zdjęcia zrobione, jak widzę mój FATTTTT to mnie się nawet kosteczki czekoladki nie kceee

Kto ma cierpliwość,będzie miał, co zechce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
rzabba, z psem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
A tego, wypociłem cały weekend na siłce. Kończę drugą butle wody od momentu rozpoczęcia treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
takim dla niewidomych?

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
może być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2003
O, moze faktycznie w fartuchu będę nosić dwa zdjęcia porównawcze - jakiejś foczki i super lasi :D
To już mam dwa nowe pomysły!! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
Lucy u mnie problemem są egipskie ciemności bo latarni nie ma, chyba że morskie ale to kilka km stąd

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 225 Napisanych postów 10107 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66451
a skad ty mieszkasz e nie ma innej normalnej pracy niz przy tasmie??

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kolejna z niedoczynną tarczycą, co robiła sobie głodówki.

Następny temat

Trening w warunkach domowych.

WHEY premium