SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spamuj z nami, mutantami%-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 142782

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Chciałam podpatrzeć w dziennikach treningi Bo zastanawiam się czy nie zrezygnować z siłowni. Hantle regulowane już mam. Musiałabym dorzucić pewnie sztange? Ale na razie na ławkę to nie ma szans. Ewentualnie piłkę mogę kupić. TYlko czy starczy?

MOże jest szansa na drążek do podciągania, ale to musi mąż zrobić, bo mam nie wymiarowe drzwi

Zmieniony przez - Dotkazoz w dniu 2012-08-09 16:51:48

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
A to wszystko dlatego, ze rodzicow na clowna nie bylo stac jak mial 5-te urodziny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
Dotka ja zaczynałam ze sztangielkami, potem doszła piłka, potem sztanga, potem ławka i drązek ;)

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Właśnie myślałam, czy aby się nie przestawić na trening z piłką.

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Ja bym nie mogła się zmusić do ćwiczenia w domu Lubię chodzić na siłownię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Mnie obojętnie jest gdzie ćwicze. Wnerwia mnie czas dojazdów i inne takie pierdoły.

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Kittie, mam to samo... Ale silownia za rogiem. Jakbym miala dojezdzac i byla jeszcze pracujaca mama to bym tez pomyslala nad cwiczeniem w domu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
Ja w domu mam swoje różowe zabaweczki i nikt mi sprzetu nie zajmuje

a na siłkę lubię czasem skoczyć dla odmiany ale nie zawsze jest czas

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
kitttie
Ja bym nie mogła się zmusić do ćwiczenia w domu Lubię chodzić na siłownię


W domu to ja moge spamować i piwa się napić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kolejna z niedoczynną tarczycą, co robiła sobie głodówki.

Następny temat

Trening w warunkach domowych.

WHEY premium