SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spamuj z nami, mutantami%-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143236

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
LoL oglądam stream bez komentarza i nagle słychać z sali "- te Adrian - co ty gadasz k***a? - nic"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 218 Napisanych postów 10099 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66328
dekoracja bonczek na pudle az milo :)

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No ten wywiad z Kołeckim ostatnio cała prawda, już żeśmy go komentowali :) że łądowanie kasy w zyebaną piłeczkę niszczy polski sport. Powinni rozyebać te stadiony posprzedawać wpisdu a piłkarzyków zmusić do robót społecznych, a pieniądze ze wszystkiego przeznaczyć na sporty w których jesteśmy najlepsi.

Aha i jeszcze coś. W siatkówce plażowej z Brazylią w tiebreaku 17-15 niestety odpadliśmy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siatkarze halowi po tym co dziś pokazali to

Ale jest jeszcze jedna nadzieja n medal - środa, finał kajakarek czwórek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Jestem głodna. Jak żyć? Przeca na masie nie wolno być głodnym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 218 Napisanych postów 10099 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66328
dzisiaj dobrze zap*****laly kajakarki

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2003
Cześć, ja jak zwykle z innej beczki. Tak nie mogę się doczekać wypróbowania się w treningu na siłowni, że jeśli jutro fizjoterapeuta stwierdzi "możesz", to polecę w te pędy. Wezmę się oczywiście za TRENING NR 1 by Obliques z 'Odchudznia łopatologicznego'. Czy moglibyście mi podpowiedzieć na jakie obciążenie mam się szarpnąć za pierwszym razem? Domyślam się, ze to zależy od tego ile jestem w stanie ale...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 218 Napisanych postów 10099 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66328
zaczynasz od malych jak lekkie to dokladasz i tyle

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 1573 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28464
Tylko nie przesadź z dokładaniem, bo na drugi dzień z łóżka nie wstaniesz od zakwasów

Kto ma cierpliwość,będzie miał, co zechce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2003
ale że jak, biorę w łapę krążek... załóżmy 1,25 kg , macham całą serię, stwierdzam że żałośnie sie nie zmęczyłam, więc sięgam po następny? Vo tak pomyślałaam, ze to już jest wtedy zmarnowana seria. A z kolei jak się porwę na coś mega ciężkiego to dam radę zrobić tylko jedną
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kolejna z niedoczynną tarczycą, co robiła sobie głodówki.

Następny temat

Trening w warunkach domowych.

WHEY premium