SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spamuj z nami, mutantami%-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 142720

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
tez tak mam, ale wydawlo mi sie, ze u ciebie powinno byc lepiej, bo robisz treningi na rurze, a one chyba poprawiaja koordynacje ruchow...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1453 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29861
to ja się nie będę wychylać, w swoim życiu zdążyłam już wpaść w kanał kanalizacyjny, wyglebać się centralnie na metlaowych schodach do metra, wyrąbać się na rowerze kolanem na kamień (jako jedyny na całym mięciutkim trawiastym podłożu :])

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
_________________________________

W pogoni za mięśniami

Dziennik 2013:
http://www.sfd.pl/olinkaz93_ossible_is_nothing/DT2013str.44-t830206-s44.html

"Żeby do czegoś dojść, trzeba zapier****ć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 1573 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28464
Codo wypadków to też mam do nich "szczęście" bo jak już sobie coś zrobie to konkretnie. Albo palca przytrzasne drzwiczkami od maszyny prasującej katony, albo uciekając na plaży je.ne stopą w leżak i złamię małego palca albo jak kto woli strzelić taką naciągającą się linką w oko....

Kto ma cierpliwość,będzie miał, co zechce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
ale żadna z Was nie skaleczyła się bananem jak ja

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 1573 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28464
Skaleczyć się bananem,to dopiero sztuka

Kto ma cierpliwość,będzie miał, co zechce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Bunia: na rurze jest ok, bo jestem skoncentrowana na tym co robię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
KUUURWAAAA ile można kuć w yebanej małej łazience? Nosz kvrwa zaraz sie tam przejdę, nie idzie żyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 634 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7285
Hubert mój sąsiad kuje już z miesiąc i z sąsiadką już planujemy jak sie go pozbyc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Olinka, moje stare dzienniki znajdziesz w dziale Activlab, a jak znajdziesz tam, to masz też link do pierwszego pierwszego dziennika. W międzyczasie był jeszcze jeden, ale jest skasowany i dostępny tylko dla VIPów

U dentysty byłam, smiesznie mi teraz

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kolejna z niedoczynną tarczycą, co robiła sobie głodówki.

Następny temat

Trening w warunkach domowych.

WHEY premium