SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spam post king króluje, Sad się o to pluje DOPINk SPAM

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162855

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24460 Napisanych postów 68141 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537982
dymeq ja mam LG scarlet na pokoju, moge ci go upchną :P

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Reso, nie specjalnie.
Po prostu boli mnie to że dobre chłopaki siedzące tu ze zględu na rodzinę, dziewczynę etc. zarabiają marny grosz.
Tex, wiem do czego dążysz tyle że tam normalny przeciętny człowiek żyje dobrze. Taka jest prawda. Do tego jest szanowany tak samo jak prawnik, lekarz czy dentysta

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5100 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35952
ja mam bałagan w pooju, przyjezdzaj i bierz

Codziennie budzę się większy, ale dzisiaj to już przesadziłem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958450
nie oglądam TV, więc nie ma plazmy , poza tym skad tu na plazme wziac, auto kupilem , tyram po 14h w ciagu dnia, ledwo co mnie stac na zwiazanie końca z końcem, na jedzenie nie mam, zyje na wodzie i sucharach ehhh ta polska biedaakiii kuhrwa , moze jednak faktycznie polece do UK i kupie sobie w koncu po tygodniu plazme bede obzerał sie krewetkami i kawiorem codziennie, po miesiacu kupie nową furę, a wtedy e46 oddam Ci za darmo, bo po co brac pieniadze skoro tam za kolejny miesiac kupię taką samą itp itd...





jak przywieziesz fajne kolezanki to na kawę zapraszam codziennie


Zmieniony przez - Banan w dniu 2009-07-12 12:31:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
Banan , tak z ciekawosci, w jaki zawodzie pracujesz/ czym sie zajmujesz?

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24460 Napisanych postów 68141 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537982
banan jak chcesz zeby ktos do ciebie na kawe wpadl z fajnymi doopkami to pisz do lukiego :)
zawsze wstawi tu jakies fotki kolezanek

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 5978 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65164
mam kobiete, kolezanek to ona ma od chuia
to musial bys przyjechac bo ja nie mam niestety e46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958450
"Banan , tak z ciekawosci, w jaki zawodzie pracujesz/ czym sie zajmujesz?
podpis pod nickiem to 1 praca, a tak na codzień to sprzedaję odżywki i doradzam w tej kwestii , o ile jest taka potrzeba ;) i jak wspomniałem, jak trafi się czasem jakas fucha to takze skorzystać można , np. w łodzi jest pewien taki 'elitarny' klub , gdzie mam znajomych , ktorzy go obstawiają i jak ktoregos z nich nie ma to dobry kumpel np. przedzwoni i zaproponuje by pomoc im jedną noc ...a tam zawszee 6-7h pracy spokojnej (prawie zawsze), przy okazji dobra muzyka, fajne dupeczki a 100-150zł wpadnie ;) tak wiec po prostu staram się jakos sobie radzic i na razie mi to mniej wiecej wychodzi


Zmieniony przez - Banan w dniu 2009-07-12 12:36:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Banan. Ok ok. Po prostu każdy ma inny pogląd. Do niczego nienamawiam. Kto był wie jak jest. Proste. Z polski i tak cały świat wali a to wszyscy bardzo dobrze wiecie

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
Banan bylem ost w Łodzi na giełdzie zoologicznej

.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Methanex 10 pytanko..

Następny temat

Mam tego dość

WHEY premium