SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spam post king króluje, Sad się o to pluje DOPINk SPAM

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162861

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
Ja jestem za slaby stazym spamowicza na zakladanie i inni by sie w****iali takze wole nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Ja mogę założyć

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
OK to Koksio zakłada, tylko nikogo w ankiecie nie pomiń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
Cza to przedyskutowac z Dymkiem i innymi zeby nie bylo potem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Albo lepiej nie, bo ankietę spiełdolę

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale mam dziś zakwasy na bicu od wczoraj


a od przedwczoraj na klacie i barce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
O czym tu z wydymkiem dyskutować??

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
Student jeszcze chwila i bedziesz caly w zakwasach chodzil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Mi po wczorajszym treningu na całe plecy weszły takie zakwasy że chooj
Normalnie coś pięknego... Całe plery tak czuję, że szok
Prostowniki, czworoboczne, najszersze i tylny akton barów... Normalnie bossko

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jutro zaś mam klate mieć, bo lecę partia 2x na tydzień, ale cos czuję, że nei da rady i tylko bary pyknę, bo już te zakwasy na nich do jutra powinny zejść
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Methanex 10 pytanko..

Następny temat

Mam tego dość

WHEY premium