SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spaleine z brzucha tłuszczu i zrobienie tak zwanego kaloryfera"

temat działu:

Dietetyka sportowa

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1047

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam mam trochę otłuszczony brzuch chciał bym żebyście mi powiedzieli jakie ćwiczena moge na niego wykonywać zeby spalić tłuszcz i wyrzezbić brzuch.mięsnie brzucha mam nawet mocne ponieważ na 30sek robie 36 brzuszków ale mam mięsnie ukryte pod tłuszczem jak go spalić żeby mięśnie były widoczne.Mam problem z układaniem diety niewiem o co chodzi za bardzo prosił bym o pomoc w jej ułożeniu
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Liczba brzuszków na czas nie oznacza i nic nie mówi o sile brzucha
to pierwsza kwestia, gdyż wtedy technika pozostawia wiele do życzenia z racji tego że czas jest przeciwieństwem techniki.
Kolejna sprawa trening mięsni brzucha nijak się ma do ubytku tłuszczu na jego powierzchni.
Co do diety to zgadza się to jest istotny składnik całego procesu
jednak nie możesz oczekiwać, że za darmo tutaj ktoś będzie Ci to robił.... przykro mi!
Poczytaj pokombinuj potem skleć coś sam i wtedy ludzie tutaj pomogą a jeśli nie masz czasu lub chęci to wybierz się w tej sprawie do osób kompetentnych w życiu realnym

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
M_Marucha Profimedsport
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 748 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2157
Witam
Proszę zapoznać się z informacjami zawartymi na stronie do której link podaje niżej:

https://www.sfd.pl/Informacje_o_zasadach_działania_Forum_Profi_MedSport-t673761.html 

Centrum Edukacji i Żywienia Sportowego Profi MedSport
www.profimedsport.pl
Współpraca: http://www.dobrydietetyk.pl/dietetyk/kalisz/wielkopolskie/30/
gg:17200096

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na przybranie masy

Następny temat

Odżywki przed egzaminem sprawnościowym do wojska

WHEY premium