SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalacze tłuszczu - skuteczność!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3669

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 148
Witam:) Ostatnimi czasy "troszkę" mi się przytyło..i w związku z tym, mam zamiar rozpocząć dietkę redukcyjną. Jednak chciałabym wspomóc się w tym mozolnym procesie;) jakimś spalaczem tłuszczyku. Jestem dziewczyną - w dodatku kompletnie zieloną w tych tematach - i polecono mi Scorch'a. Czy według Was bedzie to dla mnie ok?Warto go w ogóle kupować? Naprawde daje efekty? Wiadomo, że będę również ćwiczyć - 3 razy w tyg aerobic, i 2 razy w tyg. ćwiczonka na brzuch uda biodra i pupe, plus 3 razy w tyg. ponad godzinka na rowerze. Bardzo zależy mi na szybkich efektach..(tak wiem,że to niezdrowe..). Z góry dziękuję za odpowiedzi:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2022 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12054
Witamosobiscie polecam THERmo SPEED!!Dobra odzywka i przede wszystkiw skuteczna!!Pozdrawiam serdecznie

!!!JEŚLI CI POMOGŁEM DAJ SOGACZA!!!
::!!MASA TO POTĘGA!!::
!!KOŁBASKOWO TEAM!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
https://www.sfd.pl/temat128699/ to z pewnością przyda się koleżance;

scorch to dobry prodookt; dobrą rodzimą alternatywą tego prodooktu jest thermo speed

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 148
Aaa nie spodziewałam się tak szybkich odpowiedzi - dziękuję:) oczywiście po sog'u:) ( o ile uda mi się je "dodac"..). Hmm, a jeśli chodzi o efekty uboczne? Przyznam,że wcześniej ( przez ok. 5 dni) próbowałam mieszanki - tussispect + kawka. Wprawdzie efekty były widoczne bardzo szybko..ale serducho bolało:/ i nie mam zamiaru tego powtarzać. Czy spalacze działają w podobny sposób ( tylko bez efektów ubocznych? ).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 148
Łee...:P W tym arcie, do którego został tu podany link napisane jest,że suplementy poczatkującym praktycznie nie pomagają..i, że głownie dietka i ćwiczonka:P Juz sama nie wiem - kupować czy nie? Co radzisz? Jeśli chodzi o tussi to mało , bo 2 tabletki dziennie. Wybaczcie ale sog'a przyznałam sobie chyba lol. Jescze nie wiem jak to się robi:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
nie o to chodzi, że nie pomagają (bo ww. środki są skooteczne), a o to, że soople to kropka nad i przy redookcji; cały sekret tkwi właśnie w tym: głownie dietka i ćwiczonka
a sogoow nie możesz przyznawać - nie jesteś abonentem; zresztą do niczego nam one nie potrzebne


Zmieniony przez - Grasik w dniu 2005-07-26 10:23:41

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 148
Acha, rozumiem. W takim razie skupie się na ćwiczonkach i dietce:) Dziękuję serdecznie za odpowiedzi:) A sog'a chciałam własnie w ramach podziękowań, ale cóz..:). Miłego dzionka życzę - ja lece na aerobic:D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak i kiedy to wszytsko przyjmowac?

Następny temat

Mleko a kreatyna?

WHEY premium