SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalacz tłuszczu dla osiemnastolatki

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2097

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestem na diecie redukcyjnej.
Waga początkowa: 80 kg
Waga obecna: 67 kg
Wzrost: 175 cm
Chcę schudnąć do 60 kg, jednak tak samo jak przy pierwszej diecie(ponad rok temu) waga zatrzymuje się na 65 kg.
Na koniec tych wakacji znowu ważyłam 65 kg, waga stanęła w miejscu na dłuższy czas i potem chyba pojawił się efekt jojo więc stąd to 67 kg. Cały czas staram trzymać się diety, jednak ograniczyłam troszkę aktywność fizyczną ze względu na chwilowy brak czasu. Planuję znowu powrócić do częstszego biegania, większej ilości aerobów, tabaty itd.
Mam również problem z jedzeniem kompulsywnym (ale powoli z tego wychodzę). Napady jedzenia nie zdarzają się często i nie są tak silne w porównaniu do tego co było (ogranicza się to do zjedzenia naraz 4 kromek chleba i dwóch grejpfrutów czy tabliczki czekolady i serka homogenizowanego).
Szukam bezpiecznego spalacza tłuszczu. Czegoś co będzie dobrze działało, a nie wywoła jakiś tragicznych skutków ubocznych.
Oczywiście będę jak najlepiej trzymać się zbilansowanej diety i dużo ćwiczyć, bo to podstawa.
Proszę nie pisać, żebym dalej próbowała bez spalacza bo z odchudzaniem męczę się już dość długo i naprawdę chciałabym pomóc sobie jakimś termogenikiem. Może pójdzie lepiej ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 378 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10889
Wiesz chociaż ile jesz - kcal, btw? Jakąś rozpiska?

Spalacz bez sensu pewno... Jak nie pilnujesz kcal to przezresz minus wygenerowany spalaczem.

Ciezka praca u podstaw. Albo liposlucks
1

blat i ogień

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 377 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5503
Wrzuć zrzut diety żeby można było ją ocenić pod względem ilościowym i jakościowym. To że weźmiesz bezpieczny spalacz X czy Y tak naprawdę niewiele da. Na pewno psychika inaczej podejdzie do celu redukcji jednakże 98% leży w diecie i treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kcainam
Wiesz chociaż ile jesz - kcal, btw? Jakąś rozpiska?

Spalacz bez sensu pewno... Jak nie pilnujesz kcal to przezresz minus wygenerowany spalaczem.

Ciezka praca u podstaw. Albo liposlucks







Z reguły zwracałam uwagę tylko na kaloryczność, lecz może błąd leży w zbyt małej/dużej ilości spożywanych białek, węglowodanów ect.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1254 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31308
mało białka,mało tłuszczy( praktycznie tylko nasycone)
brak o-3,warzyw biednie,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 377 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5503
Trochę za mało masz białka w diecie, tłuszczów także. Po co ci błonnik? Lepiej więcej warzyw zjeść czy kasz w których oprócz błonnika masz związki mineralne. Żeby dodać tluszczu zjedz jakas rybkę czy to makrela, śledź, łosoś wędzony czy świeże/mrożone. Zrezygnuj z dosładzanych jogurtów a owoce staraj się spożywać w godzinach potreningowych
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase do oceny

Następny temat

dieta a szkoła

WHEY premium