SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spadek wagi

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 955

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 974
Witajcie mam 20 lat, 170 cm i 68 i moj bf to ok 25-30 przez to troszke tłuszczu zrobiło mi się na brzuchu ktorego chcialbym się pozbyć, wiem 3 razy dziennie biegam i 3 razy dziennie jezdze na rowerku, do tego dochodzą lekkie cwiczenie na siłowni i ćwiczenia brzuch . diety jako takiej nie mam staram sie wylaczyc niezdrowe jedzenie i picie z menu, ostatnimi czasy duzo i czesto jadałem faasfody i rozne tego typu jedzenie odraz napoje gazowane, teraz wylaczylem sloczycze napoje gazowana, takie tluste jedzienie itp i staram odzywiec sie zdrowo od dzis, wyliczylem na kaukulatorze w internecie ze potrzebuje 1600-1700-kcl zeby utrzymac wage a dzis zjadłem tak
8:30 2 kanapki chleb-maslo-szynka
12:30 jabłko
15:30 4 kotlety + bulka z schabowym + kompot
21:30 bułka z szynka + meko z płatkami


wychodzi cos okolo 1000 kcl chyba. co musze zmienic by wszystko szlo w dobrym kierunku ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
To jest głodówka, a co za tym idzie? zaburzenie przemiany materii oraz w głównej mierze spadek mięśnia i wody. Twój sposób odżywiania jest ubogi w pełnowartościowe białko/tłuszcze oraz węglowodany oraz witaminy i minerały, przy takim trybie żywienia łatwo o niedobory. Nie wiem czym się sugerowałeś, obliczając swój %BF.

Zmieniony przez - dudee w dniu 2014-03-11 11:05:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 974
Ale ja zjedzac to czulem sie najedzony, a wody pije duzo. to co jeszcze powinne zjasc, np dzis tylko rano bulke z szynka zjadlem i teraz jedna kanapke .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
To nie istotne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 974
To co jeszcze powinnem zjesc ? dzis oprocz 3 kanapek zjadlem pieczony makaron
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Nie masz czego redukować, ważysz zaledwie 68 kg. Twój system odżywiania jest ubogi w witaminy i składniki mineralne, kwasy tłuszczowe Omega-3, pełnowartościowe B/T/W. Całość jest do poprawy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 417 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5700
od 8 do 15 zjadłes jeden posiłek jakim jest jabłko ? nie rób sobie jaj dzieci w afryce wiecej jedza chcesz sie zagłodzić ? poza tym srednio mi sie wydaje ze potrzebujesz tylko 1600 kalori zeby utrzymac wage
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 974
No mowie wam nie znam sie na tym a w miare glodny nie bylem. tak wiem ze to male ale zeby wygladac ladne to duzo, niestety brzuszek mi widac, a chyba samymi cwiczeniamy sie go nie pozbęde ;/?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do Oceny -Cel KG+

Następny temat

Poprawa siły, wytrzymałości, wydolności czyli wszystko w jednym. To możliwe?

WHEY premium