SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niejedzenie w pracy a spadek wagi.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1698

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20
Pracuję ciężko fizycznie ok 9-12h dziennie, chciałem schudnąć i postanowiłem nie jeść nic w pracy. Spadłem ze 142 do 108kg w 3.5 miecha(żadnej diety nie stosowałem, 4000kcal dziennie). Niestety od 1.5 miecha waga stoi w miejscu. Kolega powiedział mi, że powinienem jeść chociaż jabłko żeby nie spowalniać metabolizmu, i że to prawdopodobnie uruchomiłoby proces chudnięcia od nowa. Moja docelowa waga to 95kg (przy 192 cm) wiec, wciąż mam sporo do spalenia. Dodam, że mam strasznie słabą wolę i to jedyny sposób jak u mnie przeszedł, żadnej diety nie wytrzymam.

Pytanie mam takie, czy faktycznie jedzenie niewielkich porcji będzie miało pływ na spalanie tkanki tłuszczowej, czy powinienem to robić. Ciężko mi zrezygnować z czegoś co przyniosło tak dobre efekty...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 636 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27194
jeść mniej nie jest równoznaczne ze spadkiem wagi a jak już jest to bardzo niezdrowe, poczytaj tematy podwieszone w tym dziale, dieta wcale nie musi być taka straszna, a jeżeli na prawdę nie potrafisz wytrzymać na diecie to zastosuj się chociaż do 10 wskazówek żywieniowych - temat znajdziesz na forum

Pomogłem? PRZYZNAJ SOGA :D !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
Nie, to czy będziesz jadł co 3 czy co 15h nie ma znaczenia, tak jak napisał kolega wyżej zapraszam do poczytania postów podwieszonych, podstaw układania diety i powrotu do nas z przykładowym jadłospisem, bo jabłko metabolizmu niestety nie napędzi.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Nie chodzi tutaj o ustalanie sobie jakiejś ścisłej diety, bo mało kto tak na prawdę wytrzyma to na długą metę. Trzeba po prostu powoli zmieniać nawyki żywieniowe. Najpierw ograniczyć słodycze, potem fast foody itd. W ten sposób możesz oszukać swoją słabą wolę i zacząć się odżywiać zdrowiej, aż po pewnym czasie wejdzie to w nawyk.

Hard work & dedication

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase ocena/poprawa

Następny temat

Jak zmniejszyć duży tyłek u faceta

WHEY premium