SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Solo meta - Odblok + Trening na podtrzymaniu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2627

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 151 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3467
Jestem w przedostatnim dniu na mecie solo.
Mam 12 tabsow clomidu, jak go rozpisac ?
Czy musze zjesc 12, czy wystarczy 6 ? Dodam ze mam kobiete - stala partnerke seksualna.
Co do treningu na podtrzymaniu - slyszalem ze trzeba zmniejszyc objetosc, ale tzn ze mniej serii czy mniejszym ciezarem ? Bo chcialem tyrać normalnie i myslalem ze nic by mi sie nie stalo.
Na cyklu bylem na splicie, teraz moze wszedlbym na lekki FBW - kazda partia po 3s-4s.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21799 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
stala partnerke seksualna

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9061 Napisanych postów 82756 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699879
no to ważna uwaga
a jak długi cykl i dawki to już nie ważne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
^^

mamy pogratulować czy współczuć ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3967 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24190
trening na pct powinien być lekki
po odbloku stopniowo możesz zwiększać intensywność
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 151 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3467
boze co za ludzie z was
jakbym nie mial co roochac to bym sie nawet nie raczyl odblokowac a ze nie rucham na redtubie i nie interesuje mnie cybersex jak to jest czesta rozrywka wielu jurnych buhajów to zalezy mi na tym aby sprzet dzialal wlasciwie.
meta 5 tyg.
1-2 25mg e/d
3-5 30mg e/d

dobrykoks jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to raczej zamilcz bo slabe masz te wyniki w profilu jak na 3 lata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9061 Napisanych postów 82756 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699879
ale odblok to nie tylko równowaga funkcji seksualnych-poczytaj trochę
clom daj na drugi dzień po 1 tabl przez ok 10 dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 151 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3467
cos tam czytalem, i spotkalem się również z opinią że mogę sobie narobić więcej szkody niż pożytku.. ale nie chcialbym ryzykowac ze mi troszke wacuś opadnie, wiec zalezy mi na tym.
6 tabsow wystarczy ? czy te 12 mam zjesc.
co do treningu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale ja nie ważę 60kg i jestem raptem po 2 metach :P
zresztą zdecyduj się ruchanie czy rośniecie.. flex Ci już napisał 10 cloma po jednej, trening nic niema do fujarki.. chyba ze masz na mysli jakiś inny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 351 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10529
Ja skończyłem 2 tyg temu cykl
1-5 meta 30mg ed , zrobiłem 6kg na tym.
Zachlałem 2razy pałę, z czego raz wymiotowałem, odbloku nie było bo nie czułem potrzeby, kreatyny też nie było . Dzisiaj staję na wagę na siłowni 0,5kg więcej niż 2tyg temu. Nie wiem czy dobrze zrobiłem, ale wszystko jest git, tylko michę trzymam cały czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pytanie tylko czym jest ta masa..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DECA RAZAK + enan cykl jesienny

Następny temat

Meta+SSRI+MAOi - przeciwskazania

WHEY premium