SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sniadanie bt ,wieczor ww+b a treningi

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3742

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 552 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11093
Hej pracuje od 7-19 mam zamiar przejsc na sniadanie bt potem 2 posilek z owocem ww+b+t ,i 3,4,5 to juz takie same czyli ww+b ,4 przedtreningowy a 5 potreningowy moze byc ?
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 552 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11093
AAAA nie wliczam warzyw do bilansu Ale znajduja sie w 4 posilkach ,nie licze bo jem te malo kcal. Wliczam tylko straczki,ziemniaki ,buraki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 552 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11093
Dodam iz jestem na redukcji i boje sie tych ww na kolacje :D zawsze bylo to bt ,ale po treningu powinno byc ww.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Osobiście nie zrozumiałem postu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 552 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11093
Ok wytlumacze zaczynam prace od poniedzialku pracujeod 7-19. Oczywsicie cwiczyla bym po 4 posilku . Zawsze wygladalo to tak ze jadlam sniadanie z owocem ok 100g i byly wegle. A kolacja bt.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 552 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11093
Jestem na redukcji i teraz bede mogla cwiczyc dopiero po 4 posilku wiec musze cos zmienic czyli sn bt a 5 posilek potreningowy ww+b . gdzie zawsze na 5 posilek bylo bt . Jak wplynie to na moja redukcje. Boje sie zapodac ww na 5 posilek czyli ostatni okolo 21 bym go jadla. I pytam czy dobrze dobralam plan aby jesc bt na sniadanie,drugie np z owocem. Bo nie chce go zapodawac na dalsze posilki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Jak trenujesz tak późno to bym do treningu jadł B+T a wszystkie węgle zjadł po treningu w jednym bądź w dwóch posiłkach zależnie od ilości

Łatwiej byłoby doradzić jakbyś wrzuciła dietę w takiej formie:

www.sfd.pl/JAK_DODAĆ_ZRZUT_Z_POTRENINGU__NOWA_WERSJA_!_-t969797.html 

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 552 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11093
W tym problem ze chcialam bt sn,potem po rowno wb jako 3,4,5 posilek. Jedzac 3 posilki bt nie miala bym sil w pracy. Musze miec wegle w reszcie zauwazylam to po sobie. Zawsze bylo to sn wbt,potem 2,3,4 wb. i 5 bt. Kg i cm lecialy normalnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 261 Wiek 45 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12126
Będzie dobrze, tylko policz sobie makro i jedz tyle ile trzeba. Rozważ też zróżnicowanie podaży WW w DNT i DT.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 552 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11093
Mam makro trzymam sie makro i kcal :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
Skorzystaj z tematów podwieszonych tz. wylicz zapotrzebowanie: https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html a następnie po obliczeniu ułóż jadłospis wrzucając go w takiej formie :https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html . Następnie wrzucisz zrzut i Ci doradzimy co źle np. jest.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 552 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11093
mam wszystko wyliczone,rozklad,kcal itd
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta do oceny na schudnięcie

Następny temat

ckd ladowac czy jeszcze nie pomocy!

WHEY premium