SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Smyryyy z mordą niemowlaka,lubi o******lic flaka-SPAM Post Działu Doping!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 126960

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
lec, spraw matce radosc.

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
tak sie sentymentalnie zrobiło ... i pewnie każdy teraz sobie wyobraża taką sytuacje powaga niby jestem bez uczuć , ale to na mnie jakos wpłynęło dziwnie teraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5402 Wiek 99 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 51647
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
jordan,teraz jak zacząłem robote,wszystko mam rzucic,aby pojechac na swieta,uwierz mi ze bardzo bym chcial,ale po nowym roku znowu bede sie musial starac o robote,a wiesz ze to takie latwe nie jest

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
w****ia mnie to,że mam tylko 17 lat i już musze przechodzić takie stresy psychiczne związane z pracą,rodziną,ale jak sobie pościeliłem tak sie wyśpie...

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5129 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21510
kurva kto moje opisy podglada...są prywatne


siwy to kiedy w koncu wpadasz do PL bo nie wiem czy Ci prezent kupywać przybite jak starsza sie rozpłacze...ostatnio miałem taką sytuacje...

eat and train, eat and train and never be the same again =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
wiem Siwy i dlatego powinienes pogadac z menagerem w hotelu czy jesli sie zatrudnisz jest szansa zebys polecial chociaz na 3/4 dni. Mysle ze nie powinno byc problemu. Moze nie na wigilie ale moze w czasie miedzy swietami sie uda.

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
ja tam ***ie to Ci powiem tez tera mam prace nowe ale na swieta jade i **** przyjade to cos se znajde niema ****a we wsi piersole tu swieta spedzac chyba bym w glowie dostl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5129 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21510
przesrana sytuacja bo dopiero co robote podłapałeś

eat and train, eat and train and never be the same again =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
ja spedzalem tutaj ostatnie swieta i te chyba tez tutja bede siedzial i powiem Wam ze jest lipa jak chvj. Tzn zadnego klimatu swiatecznego nie czujesz.
W PL w domu wiadomo, zapachy i sam nastroj a tutaj nic.

DreamChaser

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odblok...

Następny temat

susta+meta+deka??

WHEY premium