SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Smyryyy z mordą niemowlaka,lubi o******lic flaka-SPAM Post Działu Doping!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 126909

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
o******m sniadanie 1200kcal
slawle mierze pas nie rosnie o dziwo neich te rece rosna bo sie w****ie chyba za mala dawka bo slabo rosne-) a jem jak prosie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 8571 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 90813
center no tak ktos mowil ze masz duze rece
na stojaco buty sznurujesz

Shut The f*** Up And Train

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
******le juz mnie to w****ia czekajka az troche sianka wpadnie to wymiote mysle a na lato ostro potne na trenie 150 propa ed winie i chooojjj moze t3 i clena dodam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
Idzie sobie gościu ulicą typ ma 180kg. Idzie idzie patrzy a tam Reklama "Schudniesz 10kg tłuszczu w 30 min" gośc mysli 'Czemu nie' i wchodzi do środka. Po wejściu dzwi się zamykają swiatło się samo zapala, gośc jest przy wejsciu do jakiegoś wielkiego hangaru a na środku stoi piekna naga dziewczyna i mów do gościa "Jak mnie złapiesz będe twoja" Gośc podniecony sciąga koszule i zaczyna ja gonic. Po pół godziny zasapany wchodzi na wage i patrzy a tutaj faktycznie stracił 10 kilo. Wychodzi i idzie dalej. Idzie idzie patrzy a tam znowu reklama " Schudniesz 20 kilo tłuszczu w 20 min" gośc myśli "Przydało by się" i wchodzi do środka. Sytuacja się powtarza znowu hangar , światło sie zapala samo tylko że na środku stoi jeszcze bardziej zaebista laska i mów "Jak mnie złapiesz będe twoja" gośc znowu zaczyna się toczyc za laską ale bez efektu. Po 20 min wchodzi na wage i patrzy i faktycznie znowu rzucił 20 kilo. Zadowolony ubiera się i wychodzi. Idzie idzie dalej ulica patrzy a tam kolejna reklama " Schudniesz 50 kilo w 10 min" Gośc mysli " Musze sprawdzić!" I wchodzi. Po wejsciu drzwi sie same zamykają swiatło się zapala a na środku stoi 3 metrowy murzy z 2 metrowym penisem i mówi "Jak cię złape będziesz mój." :)


bla bla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 16769 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70328
czas na Propa 50mg ed ..4 tyg

(

nie ma ciezkiej pracy ani chvjowej genetyki..poprostu dawki sa za male by B50
**Ulubiency bogów umieraja mlodo,pozniej zyja wiecznie w ich towarzystwie**
Staraj się być najlepszy, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół..
mów prawdę, bądź wierny, szanuj swego ojca oraz matkę...JOE WEIDER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
co leo na silke wracasz?:d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 16769 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70328
po nowym roku
chyba pora , z kregoslupem lepiej juz

nie ma ciezkiej pracy ani chvjowej genetyki..poprostu dawki sa za male by B50
**Ulubiency bogów umieraja mlodo,pozniej zyja wiecznie w ich towarzystwie**
Staraj się być najlepszy, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół..
mów prawdę, bądź wierny, szanuj swego ojca oraz matkę...JOE WEIDER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
Przeprowadzono ankietę wśród młodzieży, która wykazała, że 42%
młodych ludzi patrzy optymistycznie w przyszłość. Pozostałe 58%
nie ma pieniędzy na uzywki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
Z baru wyszedl pijany gosc, niedal rady juz chodzic to sie polozyl na chodniku, podchodzi do niego policjant i mowi mu: panie czy nie wiecie ze czlowiek nie moze lezec na chodniku? A on na to... a rowe moze? No moze ale jak to? Bo ja jestem wlasnie jak detka od roweru...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3154 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40358
STREFA !!!
bylo BAN!!

....... IT'S.......
... MY...
....... LIFE .......

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odblok...

Następny temat

susta+meta+deka??

WHEY premium