SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Smutna historia... ;(

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 21827

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2931 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24391
pisales, ze odklada mu sie tluszcz -czyli za duza nadwyzka kalorii
co z witaminami, mineralami? bierze cos?

----> www.pajacyk.pl <----

na weekendach mnie NIE MA!

::]]}|{{[[:: a44 - electro glide in blue

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 255 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7199
a on tak trenuje 5 lat non stop ?! moze niech zrobi sobie jakas dluzsza przerwe np 3 miesiace, zeby odpoczac psychicznie, fizycznie, niech je co popadnie a potem z pozytywnym nastawieniem wroci na lekkie treningi... zreszta byly takie przypadki... gosc sie spinal robil wszystko zeby zdobyc mase, w koncu postanowil po prostu utrzymac to co ma cwiczyl lekko jadl odpowiednio i rosl wolno ale systematycznie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2736
Szczerze? Nkt nie będzie szukał przyczyny tak POWAŻNGO I ZŁOŻONEGO PROBLMEU w witaminkach, litości...Z samych jajek jest doprowadzana duża ilośc witamin (i do tego naturalnie, nie sztucznie). Chyba nikt już tu nic nie wymyśli - JEDYNA NADZIEJA W MEDYCYNIE, CZYLI W LEKARZACH. Wszak są przypadki osób, które rzeczywiście okresu pokwitania nie przechodzą - wtedy trzeba organizmowy pomóc (ot, losowe przypadki, czasami nie zawini człowiek, tylko los) i TYLE.
EDIT:
Beret86 - JUŻ CI MÓWIŁEM, CZYTAJ K U R V A POSTY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NIE PO TO SIĘ PRODUKUJE, ZEBYŚCIE SIĘ 100 RAZY O TO SAMO PYTALI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
DLATEGO NA TO "pytanie" NIE ODPOWIADAM, D O Ś Ć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zmieniony przez - Gigas w dniu 2006-11-25 22:14:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59538
twierdzisz ze koles dorobil sie za***istego umiesnionego i wyrzezbionego ciala, pozniej mu sie zachcialo rzezbic (tylko po co skoro twierdzisz ze juz mial fajna rzezbe?) i spadlo mu cale miecho, ktorego sie dorobil i obrosl w tluszcz??
Nie wydaje Ci sie to dziwne?

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2736
Cały czas apeluję, ZACZNICJIE CZYTAĆ POSTY ZE ZROZUMIENIEM, JEŚLI CHCECIE SIĘ DOŁĄCZYĆ DO DYSKUSJI!
Nie napisałem, że dorobił się ekstra sylwetki. Mówiłem już, że proporcje miał zwalone w wieku 12 lat do dzisiaj. Tyle, że jedyne, co wyróżiało go, to były PRZEDRAMIONA (TO ONE BYŁY DORZEŹBONE ITD.). Reszta NIGDY NIE BYŁA JAKAŚ SUPER (chocby ze względu na te proporcje) no, poza bicepsem. Zawsze miał trochę tłuszczu. A jako, że tłuszcz lubi mu się osadzac na tyłku, postanowił go zrzucic (poza tym, napisałem już, że myślał, iż ta sylwetka jest WYNIKIEM JAKIEGOŚ OTŁUSZCZENIA OR SOMETHING). I TO BYŁ JEGO BŁĄD!!
NAUCZCIE SIĘ CZYTAĆ, ALBO NIE PYTAJCIE O RZECZY, KTÓRE NAPISAŁEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3874
Moim zdaniem jak nie widac miesni, ani klata jakas wielka ani plecy nie sa duze, nie ma bata ze ma takie wyniki silowe... bo niby czemu magikiem jest czy co ? Bez miesnia nie podniesiesz ciezaru... proste :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2736
No właśnie, wytłumacz mi to w jakiś RACJONALNY sposób...Nie ma bata, że trójboiści wyglądają tak, jak wyglądają, a mają takie wyniki. Co prawda to nie to samo, ale fakt faktem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59538
nie drzyj sie bo Ci zylka peknie

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3874
sluchaj nie ma czegos takiego ze mu miesnie zjadlo :) Skoro wtedy byl duzy itd to byl poprostu gruby a tych miesni nie mial. Po redukcji zostalo to co bylo prawdziwym miesniem. Tak mi sie wydaje :) Cwiczyc cwiczyc i jeszcze raz cwiczyc i bedzie dobrze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2736
Nie czytacie postów - koniec dyskusji. To nie ma sensu. To jak gadac do ściany...Co dla ciebie znaczy pochalstane, wyrzeźbione mięsiwo, gdzie widac każdy mięsień, żyłę i ścięgno przy najmniejszym ruchu palca (przy obwodzie, podkreślam dla mniej kumatych, 35,5cm na wyprostowanej ręce)?
greku - czasami na lenistwo/głupotę działa tylko krzyk (w końcu można się wkurvic, jak się pisze po kilka razy to samo...)
Apropo, pamiętacie post koxikaileśtam?? Mogę pocieszyc mojego kumpla, że przynajmniej wygląda lepiej i jest silniejszy od tamtego gościa (który walnął już parę cyklów w wieku 17 lat...Yyyyy...)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CEL: Wielka masa (kumpel z silki)

Następny temat

Pa Pa Maso:)))

WHEY premium