SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Smutna historia... ;(

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 21701

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
nie czytalam tu wszystkiego bo nie chce mi sie.
jak na moj gust to u niego wszystko ok, nie wiem co ma niby nie tak. Wyglada jak dziecko? A czy chlopak w wieku 17 lat to nie dziecko? NIe wszyscy w tym wieku sa wielce rozwinieci.
NIe wiem czy tu byla wrzucona jego dieta i trening ale jesli nie to moglbys to wrzucic, rzadko kiedy jest tak ze nie ma postepow przy dobrym treningu i diecie, naprawde rzaaaaaadko (osobiscie nie znam takich przypadków )
powinien troche zrzucic tluszczu z brzucha. A tak w ogole to w takich gaciach moj tylek tez wygladalby na wielki

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 835 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7989
Oska to już znasz 3 takie przypadki: kolega autora tematu, Kruszek przy splicie i ja przy splicie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2736
A ja spytam jeszcze tylko, jak to możliwe, że przy złych wynikach badań (mówiłem już, lekko poniżej i na granicy - w wieku, w którym nie mają praa byc tak niskie) lekarze "migają się" (bo jak to inaczej nazwac) od jakiegokolwiek leczenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2931 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24391
proste- uwazaja, ze wyniki mieszcza sie w normie jak dla 17-latka i boja sie ingerowac, gdyz chlopak rosnie jeszcze, boja sie brac na siebie odpowiedzialnosci w razie, gdyby cos spartaczyli :/
pzdr

----> www.pajacyk.pl <----

na weekendach mnie NIE MA!

::]]}|{{[[:: a44 - electro glide in blue

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2736
Tyle, że podobno obok wyników były napisane normy górne i dolne, więc kumpel sam mógł sobie sprawdzic, czy wszystko jest OK i...nie jest, jak już pisałem. Skoro lekarze uważają, że wszystko jest dobrze, to po co są te normy (jak, w takim razie, można je sobie wsadzic w d**ę)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Mi mówili, że z dysgrafią liceum nie skończę, a teraz jestem na filologii - srać na to!

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 127 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3057
gigas przestań wreszcie udawać że chodzi o kolege wiadomo że piszesz o sobie nie jesteś jakimś kwazimodo więc nie ma się czego wstydzić
w wieku 17 lat taki wygląd jest często spotykany myślisz że wszystcy 17latkowie to małe pudziany to że ćwiczyłes na siłowni 5 lat nie znaczy że musisz mieć super mase jak bys zaczoł ćwiczyć mając 20 lat i przez 5 lat nic nie przytył to było by podejżane ale nastolatkowie raczej są chudzi mają szybką przemiane materi i nie zawsze na siłowni mocno tyją
uważasz że twój trening jest idealny a nawet go dokładnie nie opisałeś co jak często ćwiczysz jakie robisz serie to jest ważne bo możesz sie np przetrenowywać i wtedy nie ma przyrostów kika osób poradziło ci zmiane splitu na hst ale ty nawet się nad tym nie zastanowiłeś tylko uparcie forsujesz swą teorie o jakichs genetycznych wadach jedyną twoją wadą jest szybki metabolizm i może opóźnienie dojżewania co też nie jest takie niespotykane
pudzian czy arnold byli duźi w twoim wieku ale ilu jest takich jak oni jak sie nie ma genetyki i jeszcze jest młodym to tródno jest przytyć
a co do diety to nie na wszystkich odżywki dobrze działaja więc może zastąp je normalnym jedzeniem bo odżywki bierzesz chyba 3 razy dziennie


podsumowując:jeśli oczekujesz porad napisz dokładnie jak ćwiczysz , poczytaj o hst, nie koxuj, z czasem napewno nabierzesz mięśni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 94 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1052
wedlug mnie ten kolega wyglada jakby totalnie nic nie robil na silowni... smalec na bokach(efekt nieodpowiedniej diety oraz braku cwiczen brzucha) a reszta to genetyka badz totalne obijanie sie... 5 lat to naprawde duzo.. a to co widze to jakis miesiac cwiczen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2736
Smalec...Człowieku, tam właśnie kończy mu się kośc miednicowa - W TYM TKWI PROBLEM!! To nie są "wałki tłuszczu" - to kośc!

Zresztą, chyba nie ma sensu dalej ciągnąc tego tematu, skoro każdy powtarza tylko opinie po innych...po co dałem mu się na to namówic? Przecież i tak wiadomo, że na odległośc nic się na zaradzi. A tak tylko zszargałem sobie opinię na forum...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 94 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1052
stary !! ty wiesz co to jest 5 lat na siłowni ?? nie wiem co ty nazywasz ćwiczeniem na siłowni ale ten twój kolega nie ma zadnego zarysu mięśni... a ta twoja kość miednicowa jest zarośnięta tłuszczem co widać po brzuchu który również nie jest ćwiczyony, wyrzeźbiony.. w barkach jest wąski w tułowiu szeroki... nawet człowiek mający słabą genetyke do tego sportu potrafi zrobić z siebie coś gdzie będzie widać efekty.. u twojego kolegi z tego co widać nie jest ćwiczona żadna partia... a 5 lat o których mówisz skupiało się chyba na myciu luster na siłowni bądź dłubanie w nosie na wyciągu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CEL: Wielka masa (kumpel z silki)

Następny temat

Pa Pa Maso:)))

WHEY premium