SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Smutna historia... ;(

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 21713

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2736
Dobra, niech Ci będzie:
DIETA:
Rano:
7:00 - Płatki z mlekiem (100g), 30 g odżywki białkowej, 1 kaps. HMB
10:00 - Ryż (100g), kurczak (100g)
14:30 - 2xbanany, w zależności od dnia (treningowy, czy nie) kasza (~100g), reszta kurczaka (50g)
1 kaps. HMB przed treningiem
TRENING
Bezpośrednio po treningu - 1 kaps. HMB, jajecznica (7 jaj), ryż (100g), odżywka białkowa (30g)
~18:00 - jajecznica (6 jaj), ryż lub kasza (100g)
20:00 - tuńczyk (200g) lub wołowina (zamiennie)
22:00 - odżywka białkowa (30 g), 1 kaps. HMB, danonki ;)

Jakby nie liczyc, wychodzi ok. 2,5g białka; 6g ww i 2-3g tłuszczy na 1 kg ciała. Zadowolony?

Zmieniony przez - Gigas w dniu 2006-11-25 19:09:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 228 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8650
Witam, chciałbym pomóc twojemu koledze ale jednoczesnie nie wiem jak.... jesli chodzi o kości to człowiek nie ma wpływu (świadomego) na ich rozwój.. (tak mi sie wydaje).

Musiał być (napewno) okres w którym cieszyły go przyrosty, niech przypomni sobie trening jaki wtedy stosował. jesli 110kg na plecki nie pomaga, to naprawde źle... może budowę odziedziczył genetycznie. niech cwiczy dalej, (cwiczenie kapturów pomoże mu podciągnoć barki,żeby nie leciały do przodu. ćwiczenia na "najszerszy", na barki.. a no i klata (wygląda słabo))

Niech kompinuje z treningiem... (bo sterydów nie polecam nawet na zamaskowanie niepoprawnej sylwetki)
Pozdr!

>><<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 835 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7989
Normalnie można by było powiedzieć, że to genetyka, mnie też masa mięśniowa idzie baaardzo ciężko(za to tłuszcz idzie bardzo łatwo ), a z poprawianiem siły nie mam problemów. Ja jednak mam słabą genetykę, standardowe treningi typu split na mnie nie działają, ciągle muszę kombinować, jednym słowem ciężko coś zrobić:/.
W przypadku Twojego kolegi jest jednak zupełnie inaczej. Jeżeli kiedyś mięśnie mu pięknie rosły a potem po redukcji nie to znaczy, że ta redukcja coś złego z nim zrobiła, innego wytłumaczenia nie ma.

Wogóle te redukcje to jedno wielkie g****, niestety trzeba za wszelką cenę unikać łapania dużej ilości tłuszczu, bo potem same problemy z tym są.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2736
No właśnie, nicknukle, po stracie tych PRZEDRAMION (z 35,5 do 27 cm) chłop się załamał (na początku. Od tych 1,5 roku dalej walczy). Przypominam, że było to 35,5 cm pochlastanego, wyrzeźbionego i zmasowanego mięsiwa (na WYPROSTOWANEJ RĘCE). W wieku 15 lat to było coś pięknego. Sam mu zazdrościłem tego fenomenu. Po tej CHOLERNEJ redukcji, jak już mówiłem, zgubił i tłuszcz i mięśnie. Tylko siła prawie niespadła (!!!) - dziwne.
A czy możliwe jest coś takiego, że hormon wzrostu, który miał iśc na rośnięcie w górę, poszedł w mięśnie (w tym przypadku w przedramiona)???

Zmieniony przez - Gigas w dniu 2006-11-25 19:28:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 835 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7989
Różne cuda sie zdarzają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2736
Ale to ciekawe, że Arnold zaczął cwiczyc w wieku ~13 lat, koksic zaczął (podobno) w wieku lat 15 i nic.
Pudzian zaczął w trenowac w wieku 13 lat, gdy miał 15 wyciskał 150kg (czyli musiał się prawdopodobnie wpomagac) i nic.
Mój kolega zaczął w wieku 12,5 lat, nie tykał koksów i SPIEPRZYŁ SOBIE WSZYSTKO - CO JEST??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2931 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24391
skad kolega nabral tyle tluszczu w diecie (2-3g na kg)? to chyba same nasycone;/
a w ogole przyjmuje jakies witaminy?
wcale nie wyglada na tych zdjeciach najgorzej, brzuch cwiczy?
pzdr

----> www.pajacyk.pl <----

na weekendach mnie NIE MA!

::]]}|{{[[:: a44 - electro glide in blue

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 457 Wiek 28 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36794
Życie. Niespodzianki. Ale sytuacja niefajna. Dieta - powaliła mnie na nogi, powinien jak smok wyglądać na tym jedzeniu.
Może rada jakiegoś specjalnego lekarza, może na początek dietetyka, niemożliwe że tyle szama i mu nic nie idzie, chyba że jedzenie dla niego jak powietrze. W każdym razie nie zazdroszcze, niech się nie poddaje! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 320 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8046
no troche to dziwnie wyglada, nie jestem lekarzem ani zadnym specjalista w tej dziedzinie ale chyba za wczesnie zaczal cwiczyc ! Ale to ze zaczal tak wczesnie cwiczyc duzo sie chyba nie przyczynilo do dzisiejszej sylwetki ale chyba to ze popelnial jakies powazne bledy w treningu a w tym okresie jest szczegolnie wazne poprawne wykonanie cwiczenia ! No i wadomu ze niektorych po prostu powinien byl nie wykonywac t tym okresie !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 320 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8046


no troche to dziwnie wyglada, nie jestem zadnym lekarzem ani specjalista ale wydaje mi sie ze taka sylwetka chlopaka jaka ma teraz byla spowodowana tym ze w takim okresie zaczal cwiczyc. Napewno to wplynelo czesciowo na jego obecna sylwetke, ale najbardziej prawdopodobne jest to ze podczas treningow zle wykonywal niektore cwiczenia lub tez takie cwiczenia ktorych nie zaleca sie robic w tak mlodym wieku !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CEL: Wielka masa (kumpel z silki)

Następny temat

Pa Pa Maso:)))

WHEY premium