SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Smaki 100% Whey ON i Matrix Syntrax

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1483

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 302 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109953
Witam!
Mam pytanie jakie smaki polecacie tych dwóch odżywek tj. 100% Whey ON i Matrix Syntrax ponieważ planuje zakup właśnie tych dwóch produktów tylko zastanawiam się nad smakiem , żebym nie musiał się zmuszać do ich wypicia.Z góry dziękuję za odpowiedzi.Pozdrawiam Serdecznie.Gosser!!! Zdr.

"...Tu jest Polska, tu sie kombinuje!..."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ogolnie smaki tych produktow sa dobre

ktory bedzie Ci smakowal najlepiej to juz musisz sam wybrac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 680 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10203
matrix cookies'n'cream na wodzie zbyt rewelacyjny nie jest... ale zły też.
ON nie jadłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21170
z ON mam Rokie Road i Truskawkowe. obydwa super. a z matrixa ciasteczka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 680 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10203
z mlekiem pijesz czy z wodą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 302 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109953
Dzięki za odpowiedzi chłopaki ... chyba zdecyduje się na Rocky road - ON 100% Whey i ciasteczka - Matrix ... Vanilaface , białeczka zawsze piłem z wodą , bo mleka po prostu nie lubię.Pozdrawiam!

"...Tu jest Polska, tu sie kombinuje!..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
wlasnie ostatnimi czasy bialka lepiej smakują z wodą aczkolwiek musze powiedziec ze zalezy to tez duzo od tego ile mleko ma tluszczu/100ml
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 680 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10203
tak a propo smaków... jedliście up your mass o smaku Cinnabun ? :D
hehehe masakra :D z mlekiem piłem i mnie to powaliło, zwłaszcza że święta nadchodzą i cynamon jest jak najbardziej na miejscu. Pomijając jednak ten fakt - stworzyli naprawdę świetny smak :D ciasteczka UYM też kładą matrixa smak ciasteczek na kolana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21170
z mlekiem smakuje jak shake!!!! a z woda tez dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 360 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1892
Matrix Syntraz waniliowe jest cudne i boskie ;) nie moge sie doczekac kolejnej porcji ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21170
heh zapewniam cie ze SYNTHA 6 jest duzo lepsza i to w kazdym smaku!!!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stack - czy już czas

Następny temat

Co brać?

WHEY premium