SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skazany na trening : zaprawa więzienna

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31579

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 29 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1590
Cześć stosuję program opisany w tej książce od około 5 miesięcy :) jestem bardzo zadowolony bo masy mi przybyło mięśniowej oczywiście i co najważniejsze bo moim celem jest siła. Siła też przybyła i to zauważalnie. Mam 17 lat. I chciałbym wam rzucić link do tej książki :)

http://selkar.pl/aff/123m/skazany_na_trening_wade_paul_p_191331.html 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1014 Napisanych postów 5402 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136834
Opisz jak możesz ćwiczenia i przykładowy tren z tej knigi, nie każdy ją kupi przecież;)
Jak się notuje przyrosty siły w ćwiczeniach z ciężarem własnego ciała? Czy są tutaj opisane też ćwiczenia z ciężarami?

Zmieniony przez - Gats 2 w dniu 2012-02-25 16:25:10

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
Interesujące może coś więcej na temat ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1604 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14259
super

Zmieniony przez - atu777 w dniu 2012-02-25 20:00:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 29 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1590
Poprawił się wygląd mojej sylwetki :) nawet matka zauważyła :P
jest opisane 6 ćwiczeń... na klatkę na plecy na brzuch kręgosłup i barki... w każdej grupie po 10 kroków od najprostszych do tych najtrudniejszych... np barki : ostatni krok to pompki w staniu na jednej ręce przy ścianie... na plecy : podciąganie jedną ręka... ćwiczeń z ciężarami nie ma opisanych ponieważ autor mocno krytykuje kulturystów i ćwiczenia w siłowni na sprzęcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 29 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1590
i na nogi oczywiście :) zapomniałem dopisać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1014 Napisanych postów 5402 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136834
Trochę jak Cage w ,,Con Air" Ale widzę że to nie są żadne tajemne techniki, jak to opisywał autor w podanym linku, ale po prostu ułożone w jakąś całość ćwiczenia gimnastyczne z ciężarem własnego ciała

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 29 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1590
Właśnie tak :) ułożone programy treningowe... jest też opisany trochę jego życiorys itp. ogólnie fajna lektura... i można się trochę dowiedzieć a także ciało skorzysta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1014 Napisanych postów 5402 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136834
Rośnie konkurencja dla Tsatsoulina;);) Moim zdaniem fajnie poznać taką ciekawostkę, mi jednak osobiście dużo dał trening objętościowy ze sztangą i wolnymi ciężarami, poprawiła się sylwetka i siła. Ale ok, trzeba poznać różne metody, a jak nie stać na siłkę i nie ma gdzie ćwiczyć, taki trening na pewno się przyda
1

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 29 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1590
Zgadzam się z tobą... po przeczytaniu książki trochę zmieniło się moje spojrzenie na temat ćwiczeń dlatego chciałem się podzielić trochę wrażeniami i zachęcić do zakupu
:)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 751
Dosyć ciekawe ; ). Przydało by mi się kilka informacji tym bardziej że dopiero zaczynam.
Chyba się skuszę na nią ;]

,,Ciężko jest lekko żyć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ewenement,pomocy

Następny temat

wymiary ławki

WHEY premium